Inspirace – novinky z řady slunečních i dioptrických brýlí v optice Fénix

Slunečné jarní počasí si jasně říká o nutný funkční a módní doplněk – brýle! Uvažujete, že si nějaký nový kousek pořídíte – a to ať už brýle sluneční, nebo dioptrické? Inspirací vám může být můj následující článek se spoustou fotek – nafotila jsem vám totiž krásné novinky od celé řady zajímavých značek, a to v optice Fénix v Kroměříži. Výběr brýlí je tu až neuvěřitelně pestrý a mimo to, můžete tu využít i kvalitní služby v ohledu vyšetření vašeho zraku. 

Bez brýlí, v mém případě tedy „zatím“ těch slunečních, si běžný den vůbec nedokážu představit. Brýle vždy vybírejte kvalitní a od certifikovaných značek, přece jen – tato kvalita se odráží i pak na našem zraku. Nevhodně zvolené brýle mohou náš zrak dokonce poškodit…

Sama brýle považuji za funkční a stylový módní doplněk, který dokáže skvěle podtrhnout, zvýraznit vaši image – sama mám doma brýlí opravdu spoustu a nosím je podle nálady, ladím je s outfitem – zkrátka, brýle mohou slušet, dodají vám i pocit určité jedinečnosti.

Pokud brýle sháníte – a to nejen sluneční, ale také dioptrické – zajeďte se podívat do optiky Fénix v Kroměříži.

O této optice vám na svém blogu píši poměrně často – právě optika Fénix má totiž skvělou a velmi pestrou nabídku brýlí – slunečních, dále obrub na brýle dioptrické, koupit tu můžete i zajímavé „speciality“ – třeba brýle na sport!

V nabídce tu jsou brýle od mnoha zajímavých, respektovaných světových značek, mezi které bezesporu patří Jimmy Choo, Cartier, Gucci, Tom Ford… Nicméně, pořídíte tu brýle i od brandů, které nejsou tak známé, ovšem jejich brýle za pozornost rozhodně stojí.

Touto značkou je třeba italský Blackfin – obruby těchto brýlí jsou vyrobené z velmi lehkého titanového materiálu, který na obličeji vůbec neucítíte – brýle jsou tak lehké, že jejich přítomnost na tváři skutečně nebudete vnímat.

Některé novinky z řady slunečních i dioptrických brýlí jsem vám při své poslední návštěvě v optice Fénix také nafotila – pro vaši inspiraci!

V případě brýlí dioptrických se jedná o modely z nových kolekcí od značek Cartier, Saint Laurent…

…a nádherné jsou i brýle od zmiňované značky Blackfin!

Brýle sluneční jsou v optice Fénix zastoupeny opravdu ve velmi pestré škále. Nafotila jsem vám novinky od značek Jimmy Choo, Carolina Herrera a Gucci!

Vybírat tu můžete brýle jak v elegantním, nadčasovém designu…

…ovšem, koupíte tu i modely, které jsou více výstřední, zajímavé – ideální pro ty z vás, kdo si potrpíte i na lehkou extravaganci. :)

Jak jsem pak zmínila, v optice Fénix můžete využít i další skvělé a kvalitní služby – v ohledu vyšetření zraku.
Vyšetření zraku tu provádí zkušený optometrista, díky profesionálním přístrojům zde pak dokáží odhalit i skryté vady oka, některá z onemocnění a samozřejmě i případnou potřebu dioptrií.

Velkou zajímavostí – jak jsem vám tu už mnohokrát psala – je zde unikátní přístroj Right Eye. Ten vyšetřuje vzájemnou spolupráci obou očí, která je klíčová pro celou řadu aspektů běžného života.

Zkrátka, optika Fénix v Kroměříži je díky svým službám i nabídce brýlí až proslulá – i vám, z Brna sem doporučuji zajet!

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram