Připravte svou pokožku na léto!

Léto se blíží – co právě k této sezóně neodmyslitelně patří? Mimo jiné určitě i snědá a opálená pokožka. A co si budeme povídat, pleť jako políbená sluncem, hezky bronzově opálená, vypadá zkrátka skvěle! Proto, připravte svou pokožku na léto – za sebe doporučuji ideálně návštěvu solária! Pleť dostane opálený základ a mimo to, opalování na sluníčku bude později probíhat bez takového rizika spálení. Kam v Brně do solária? Sama chodím už několik měsíců do solárního studia nové generace, do InSun Brno – najdete ho na Nových Sadech 25 v přízemí budovy Titanium. V tomto studiu je zcela jiný přístup i služby, než v jiných solárních studiích. Vytvoří vám opalovací plán na míru, každé opalovaní zde s vámi zkonzultují, vyberou vám vhodný typ solária a doporučí i čas opalovaní. I díky tomu získáte přirozeně snědou pokožku, kdy navíc opálení dlouho vydrží. Zkrátka, toto studio vám vřele doporučuji – víc v následujícím článku!

Hned na úvod chci napsat, že už dávno neplatí, že solária jsou pro naši pokožku škodlivá a obecně neprospěšná. Naopak, rozumně pravidelná návštěva solária je pro kůži jen přínosem – kromě hezkého vzhledu totiž solária zásobují kůži tolik potřebným vitamínem D, jehož nedostatkem nyní trpí opravdu obrovská část populace.

Opalování v soláriích navíc probíhá kontrolovaně a pod dohledem – tedy, pokud navštívíte správné solární studio, kde vám umí poradit, doporučí vhodný typ solária i časovou délku opalování. 

Jak jsem už zmínila v úvodu, opravdu vřele vám doporučuji brněnské solární studio InSun Brno – najdete ho na Nových Sadech 25. Sama sem chodím už několik měsíců a jsem opravdu moc spokojená, toto studio doporučuji i všem svým přátelům a známým. Ten přístup zde i služby jsou totiž zcela něco jiného, než budete možná „zvyklí“ v jiných solárních studiích.

Disponují tu nejmodernějšími solárii, dokonce solárium Ergoline Prestige 1400 mají jako jediní na Moravě. Tato solárka jsou velmi kvalitní a co je hlavní, zaručují kontrolované a bezpečné opalování.
Mimochodem, výše uvedený typ solária během opalování poskytuje i terapii červeným světlem.

Solárií je ve studiu InSun Brno celá řada, každé je jiné, každé opaluje trochu jinak, využít tu můžete i solárium vertikální. U některých typů vznikne opálení poměrně rychle a s intenzivní barvou, jiné typy zaručují, že k opálení dochází pomaleji, z hlubších vrstev pokožky, kdy tato solária podporují tvorbu vlastního pigmentu. Toto opálení zase déle vydrží.

Určitě vám zde při každé návštěvě doporučí vhodné solárium přesně pro váš typ pokožky, dozvíte se, jak často se chodit opalovat, abyste dosáhli požadované barvy a také, jak si nejlépe opálení udržet. Navíc, ve studiu InSun mají i velmi pestrou škálu opalovací kosmetiky, takže i v tomto směru si tu můžete vybrat perfektní produkty pro péči o pokožku – před i po opalování.

A proč je fajn chodit do solária právě teď, na jaře?

Návštěva solária vám pokožku výborně připraví na letní sezónu. Snědá pokožka už je totiž na sluneční záření více adaptovaná a nehrozí tak, že se spálíte – ovšem vždy je dobré při opalovaní na sluníčku myslet na ochranu – používejte krémy s SPF.
V tom je u opalování v soláriu a na sluníčku rozdíl – zatímco v případě solária známe intenzitu záření, u sluníčka to bohužel při opalovaní nezměříme – a tak často dojde ke spálení. Mimo jiné pak i proto, že na sluníčku často trávíme opravdu dlouhý čas…

V solární studiu InSun vám vytvoří opalovací plán a vždy se vám zde budou individuálně věnovat. Sami poznáte, jak jiný je zde přístup – a opravdu na kvalitě opálení je to znát. Barva vám navíc krásně drží – a po dosažení požadovaného odstínu pak stačí na opálení chodit už jen cca 1x za týden až 10 dnů.

Vyzkoušejte toto studiu, jsem si jistá, že budete nadšení!

Solární studio InSun Brno najdete na Nových Sadech 25 v přízemí budovy Titanium (vstup přímo z ulice).

ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / web
ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / facebook
ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / instagram