TIP pro Vaše zdraví

Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet a otestovat velmi zajímavý výživový doplněk určený pro posílení imunity a udržení celkového zdraví a energie.

Co se právě výživových doplňků týká, jsem při jejich výběru opravdu hodně opatrná. Mnoho z nás totiž častokrát ani nevím, kolik zbytečené chemie a dalších „nesmyslných látek“ běžně nabízené vitamíny v obchodech a lékárnách obsahují. Jejich prospěšnost pro naše tělo je tak časo až diskutabilní…

Já sama jsem asi před rokem úplně upustila od všech vitamínových preparátů (kromě přípravku Pravá já, který obsahuje opravdu kvalitně nakombinované vitamíny a minerály pro ženy různých věkových skupin). Věřím hlavně účinnosti látek z přirozených zdrojů, tedy z potravin.

Ovšem nedávno jsem se setkala se dvěma produkty, které mě díky svému unikátnímu složení opravdu hodně zaujaly. Jde o směsi na přípravu drinků pojmenované OVOCE a ZELENINA. O co jde?

Photo 15.03.16 11 59 57

O sypké, jedinečně nakombinované směsi připravené z mnoha druhů ovoce, nebo zeleniny. Přísady nejsou geneticky modifikované, jsou bohaté na živiny a antioxidanty, směsi neobsahují cukr / slazeno pouze stévií.

Pokud si přečtete složení, tak se opravdu přesvědčíte, že svému tělu poskytujete jenom to nejlepší. Žádná chemie, žádná sladidla, nebo další „nepotřebné látky“. Tyto směsi poskytují tělu antioxidační účinky, chrání ho před volnými radikály, posilují imunitní systém, zlepšují trávení, pomáhají redukovat hmotnost, alkalizují a vyrovnávají pH, snižují záněty, detoxikují… Zkrátka, jsou pro Vaše tělo opravdu velkým přínosem.

Photo 15.03.16 12 02 24

Sama jsem testovala oba drinky, a to jak OVOCE, tak ZELENINU. Mým „cílem“ bylo také to, aby nápoje pili moji kluci, protože jejich zdraví je pro mě na prvním místě (směsi jsou vhodné také pro děti).

Nápoj „OVOCE“ je opravdu chuťově vynikající – sladký /díky stévii/, lehce kyselý, připomíná ovocný džus. Složení je jen přírodní, naprostá většina surovin je také v kvalitě RAW.

Kromě ovoce pak směs obsahuje také probiotika, která jsou vynikajicí na správné fungování trávení.

Photo 15.03.16 12 00 45

Photo 15.03.16 12 00 58

Photo 15.03.16 12 01 10

Směs ZELENINA – je jak jinak, než „zelená“.:) Možná na první pohled lehce nevábná (pro někoho, já se zelenými nápoji nemám vůbec problém). Chuťově Vás ale překvapí – nápoj je sladký, opět díky obsahu stévie.

Photo 15.03.16 12 04 52

Photo 15.03.16 12 05 08

Photo 15.03.16 12 05 13

Kromě mnoha druhů zeleniny obsahuje tato směs také chlorellu, zelený ječmen, enzymy, nebo vlákninu. Chuťově tento nápoj připomíná lékořici, kteou také obshuje. Mimochodem – moje děti si oblíbily právě tento zelený – až jsem se sama divila:)

Nápoje pijeme celá rodina, 1 denně a střídáme jeden den OVOCE a druhý ZELENINU.

A jaké jsou moje dojmy a postřehy?
Můžu říct, že už od prvních dnů, kdy jsem sama začala tyto směsi pít, se cítím dobře, nabitá energií. I u kluků vidím, že jsou plní energie a opustily je obvyklé „rýmičky a kašílky“, což doufám, že vydrží:) Směsi pijeme nyní cca měsíc, takže efektivně budu schopna hodnotit po delší době, ale věřím, že právě tyto směsi jsou rozhodně dobrá a správná cesta, jak pečovat o své zdraví.

Možná si říkáte – zda není lepší místo těchto směsí radějí jíst syrovou zeleninu i ovoce… Ano, to napadlo také i mě a bylo to první, co mě zajímalo… Ovšem, pokud bych měla jíst tolik ovoce, zeleniny, k tomu probiotika, ječmen, chlorellu…vše navíc v BIO kvalitě, musela bych se stát asi „velkopěstitelem“:) A celé dny bych nedělala nic jiného, než „chroupala“ ovoce a zeleninu, abych dodržela vysoké koncentrace…

Použité produtky jsou navíc sušené mrazem, takže jsou zachované všechny užitečné živiny a vitamíny.

Směsi OVOCE a ZELENINA koupíte přes eshop CALIFORNIA SUN, nebo ve vybraných obchodech.

ODKAZ: CALIFORNIA SUN/web
ODKAZ: CALIFORNIA SUN/facebook