Jarní novinky v O Bag Store Brno!

Holky, milovnice tašek O BAG! Mám pro Vás další post na toto Vaše oblíbené téma:) Napíšu Vám o novinkách, které pro Vás značka Full Spot a O BAG STORE připravily – ať jste v obraze a nic Vám neuteče:)

Moc dobře totiž vím, že „téma O Bag“ je mezi Vámi, milé dámy, stále obrovsky populární. I já sama se řadím k velkým milovnicím těchto kabelek – přijdou mi opravdu zajímavé a stylové. Já O Bag ráda nosím ke sportovnímu looku, líbí se mi barvičky a možnost vzhled své tašky obměňovat. Ale to Vy samy už určitě dobře znáte…

Ovšem, pokud je mezi Vámi některá, která se chce o fenoménu jménem „O Bag“ dozvědět víc, přečtěte si můj starší článek na blogu, kde jsem Vám tento italský brand představila – více ZDE.

Značka O BAG nabízí nespočet kreativních nápadů, jak si svůj vysněný model seskládat. K dispozici je velká škála nejrůznějších barev a typů „těla“ – tedy hlavní části kabelek. Dále si pak svoji kabelku můžete „vystylovat“ krásnou vnitřní taškou, kdy máte opět na výběr, můžete si vybrat zimní, či letní lem, různé druhy uší, nebo dalších doplňků, které z Vaší tašky udělají naprostý originál.

O BAG STORE ovšem kromě těchto geniálních kabelek nabízí i další vychytané věci, které rozhodně stojí za pozornost – hodinky O CLOCK a O CLICK, náramky O BRACELET, nebo brýle O SUN… 

A jaké jsou tedy novinky, na které se můžete v současné kolekci těšit?
V aktuální kolekci Vás čekají opravdové skvosty – především tématicky zaměřené řady, kdy se každé dva týdny prezentuje určité téma. Jarní kolekce odstartovala s kolekcí “Etnic”, která mně osobně přijde opravu velmi vydařená. Tašky mají propracované detaily, jsou v zajímavých barevných kombinacích, s efektivním zdobením „etno potiskem“.

Etnic

Další jarní novinkou je pak řada „Majolica“ – jednoduché, ovšem nádherně nakombinované kousky:

Majolica

Aktuálně ve výlohách po celém světě, včetně brněnského O Bag Store, najdete kombinaci lemů “suede” a “effetto sacco”.

Suede + sacco

V půli dubna půjde do prodeje nový typ kabelky “O city” – která opět rozšíří celou „rodinu“ O Bag tašek. Co na tento model říkáte?

O city

O BAG STORE najdete v centru Brna, na České ulici.

ODKAZ: O BAG STORE/facebook