Tip pro poškozené a zničené vlasy – vlasové rekonstrukce & hair botox v salonu Think Pink / By Dobyshar

Dámy, mám pro vás jednu velmi zajímavou inspiraci a doporučení – oceníte zejména vy, které řešíte problémy s poškozenými vlasy. Ať už máte vlasy poničené častým odbarvováním, vysušené ze sluníčka, nebo zkrátka jen nejste spokojené se svou aktuální kvalitou vlasů…věřte, jde to změnit! Nedávno jsem se totiž seznámila se slečnou Soňou Kubinovou, která se ve svém salonu Think Pink zaměřuje na vlasové rekonstrukce, hair botox, mimo to tu dělá i prodlužování vlasů mikrokeratinem a zbrusu novou metodou CombLine – o tom vám ale víc napíšu zase jindy. V následujícím článku mám pro vás zajímavé info týkající se právě obnovy poškozených vlasů. Jak to přesně probíhá, co vám to v ohledu zlepšení stavu vlasů přinese a jakou metodu vlasové rekonstrukce si můžete vybrat? Čtěte dál!

Věřím, že problémy s poškozenými vlasy trápí celou řadu žen. Zejména, pokud vlasy často barvíte, odbarvuje, či provádíte jiné „vlasové experimenty“ – vlasům to rozhodně neprospívá. Negativně se na kvalitě vlasů podepisuje i přílišné slunění, mořská a chlorová voda a mimo to, také nepovedené kadeřnické zákroky…

V ohledu zhoršení kvality našich vlasů ale mohou působit i jiné faktory – hormonální výkyvy, období po porodu, prodělání nemoci… Zkrátka, do situace, kdy se nám naše vlasy najednou „nezdají“ se můžeme dostat snad asi všichni.

Ideálním řešením pro obnovu kvality vlasů mohou být právě zmiňované vlasové rekonstrukce, nebo „hair botox“. Právě na tyto procedury a vlasové terapie se zaměřují v salonu Think Pink na Horově 63.

Nejedná se o klasický kadeřnický salon, nýbrž o specializovaný salon a akademii. Výhradními službami tohoto salonu jsou právě obnovy vlasů několika způsoby a prodlužování vlasů – na to se velmi specializují a prioritou je zde zejména přirozenost. Velmi často tu i spravují nepovedené prodloužení z jiných salonů.

Prodlužování vlasů tu dělají mikrokeratinem, kdy jsou vlasové spoje velmi drobné, okem nerozpoznatelné – díky mikrokeratinu je možné získat i dokonalý objem.
Prodlužování v salonu Think Pink ovšem dělají i zbrusu novou, unikátní metodou „CombLine“, tu nabízí vůbec jako jediní v ČR a tuto metodu zároveň i školí. O prodlužování vlasů CombLine vám ovšem napíšu víc zase někdy jindy… :)

Zpátky k vlasovým rekonstrukcím a hair botoxu.

V salonu Think Pink pracují s exkluzivními značkami vlasové kosmetiky, které zároveň i distribuují. Jedná se o brandy Love Potion a Voque.

Obnova vlasů je v salonu Think Pink možná třemi způsoby, kdy vám tu přesně stanoví vhodnou metodu přesně dle daného stavu vašich vlasů.

První z možných je hair botox. Tato metoda je velmi šetrná, je vhodná i pro těhotné a kojící ženy. Jedná se o velmi intenzivní regeneraci vlasů, jejich oživení, zacelí se rovněž konce.

V případě silně poškozených vlasů je možné udělat i kapilárovou „nanoplastiku“ – tato metoda je rovněž založená na silné rekonstrukci, regeneraci vlasů, dá se mimochodem provádět i za studena.
Při této metodě se stáhne výživa až do vlasových folikulů, čímž dojde k intenzivnímu vlasovému ozdravení.

Poslední z metod je keratinová terapie, která je již velmi hloubková a je skvělým řešením pro podporu růstu vlasů, vhodná je individuálně, dle stavu vlasů.

V případě všech metod je efekt zlepšení viditelný okamžitě. Slečny v salonu vám dle stavu vlasů doporučí pak četnost kúr – kdy zopakovat.

Výše uvedené metody vlasy zároveň narovnávají. Je možné si v salonu Think Pink nechat i zcela narovnat přirozeně vlnité a kudrnaté vlasy, a to právě díky těmto terapiím.
Skvělá je obnova vlasů právě i pro suché, nepoddajné a „krepaté“ vlnité vlasy.

Že jsou tyto metody vlasových rekonstrukcí skvělé, o tom vás jistě přesvědčí i fotky v tomto článku. Tak dámy, pokud nejste se stavem svých vlasů spokojené, nezoufejte – je možné to spravit, k vaší naprosté spokojenosti!

Salon Think Pink najdete v Brně na Horově 63.

ODKAZ: SALON THINK PINK / facebook
ODKAZ: SALON THINK PINK / instagram