Inspirace z obchodu 4 KLUCI OD KOL!

Prázdniny před námi a cyklistická sezóna v plném proudu! Proto věřím, že oceníte mou další inspiraci z obchodu 4 KLUCI OD KOL! Ten najdete v Brně na adrese U Vlečky 5c a zcela upřímně, neznám v Brně lepší obchod specializovaný hlavně na cyklistické oblečení, tretry, přilby a další doplňky! Ovšem koupíte tu samozřejmě i krásná a kvalitní kola, nebo elektrokola – specializují se hlavně na prémiovou značku Cannondale. Já jsem vám tu nedávno nafotila pro inspiraci několik zajímavých outfitů – právě na kolo! Mrkněte na článek, jsou to super kousky, funkční, které vypadají zároveň parádně!

Věřte, i při sportu vám to může slušet – a to třeba i na kole! Pořídit si totiž můžete nejen funkční, ale designově povedené dresy a další doplňky. Parádu na kolo ocení hlavně dámy, ale i pánové se mohou perfektně „vyladit“! :)

Cyklistická sezóna je nyní velmi aktuální téma – pokud i vy na kolo vyrážíte často a rádi, mrkněte na mou inspiraci mnoha hezkých kousků z obchodu 4 KLUCI OD KOL!

O tom vám zde píšu poměrně často – a upřímně, opravdu si za kvalitou a jedinečným sortimentem tohoto obchodu stojím. Obchod 4 KLUCI OD KOL má vůbec nejširší nabídku cyklistického oblečení, treter, přileb a dalších doplňků, a to od mnoha značek – sortiment je opravdu pestrý, myslím, že si tu každý najde přesně to, co mu bude vyhovovat.

Nabídka oblečení se tu stále mění a rozšiřuje, přibývají i nové značky!
Za zmínku stojí i výběr dalších doplňků na kolo, zejména treter, přileb…

…ale i dalších potřebných věcí, mezi které patří třeba i speciální batůžky, lahve, ponožky…

Já jsem vám zde nafotila opět pár outfitů pro inspiraci – ať na vlastní oči vidíte, jak právě toto sportovní oblečení – na kolo – vypadá hezky.

Navíc, věci jsou nejen designově povedené, ale zároveň i kvalitní a funkční. Perfektní jsou hlavně materiály, poznáte to hned, jak si dané věci oblečete. Dresy dobře přiléhají na tělo, odvádí vlhkost a pot a zároveň poskytnou dostatečnou ochranu – před větrem, deštěm…

Právě pro případnou nepřízeň počasí, která vás na kole může také potkat, tu mají super vesty, lehké bundy, případně i dresy s dlouhým rukávem.

Najdete zde nejrůznější typy cyklistických dresů, spodní podvlékací trička, rozepínací dresy, dresy na tělo i volné, mnoho typů kalhot… Jednotlivé věci pak můžete vzájemně barevně a stylově kombinovat, není problém si tu vybrat kompletní a slušivý cyklistický outfit.

Cyklistické oblečení tu pořídíte od celé řady značek, patří mezi ně Assos, Maloja, Poc, Castelli a Alé a celá řada dalších.

Přilby pak nabízí od značek Mavic, Poc, Giro.

Jinak v tomto obchodu (a na eshopu) pořídíte samozřejmě i kola, specializují se zde prémiové značky Cannondale a GT, jedná se o vysoce kvalitní kola, jak pro amatérské, tak i profesionální užití.

Kola tu mají jak klasická, tak i elektrokola – právě od značky Cannondale. Tato kola mají velmi výkonné baterie, s dojezdem až neuvěřitelných 160km, takže na nich můžete naplánovat fakt pořádný výlet. :)

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook