Tip pro podnikavé ženy!

Milé dámy! Mám pro vás tentokrát trochu jiný článek, než tu obvykle bývá – ale řekla jsem si, že vám následující informace předám, neboť věřím, že mohou některé z vás oslovit. Samotné mi totiž přijdou nesmírně zajímavé! Nedávno jsem se seznámila se slečnou Veronikou, mladou a velmi úspěšnou podnikatelnou, která působí v celé řadě „businessů“. A neustále rozjíždí nové a velmi úspěšné! Jedním z nich je i pozice ve firmě Jeunesse, která se zabývá vysoce kvalitní kosmeceutikou a produkty, zejména v oblasti anti-aging. Tato americká společnost přichází na český trh nově a má obrovský potenciál se prosadit. Sama, pokud bych na to měla časovou kapacitu, bych se do světa Jeunesse ráda zapojila – ovšem, chci o této možnosti říct vám. Můžete se stát jednou z týmu Veroniky a pracovat tak flexibilně, z domova, pro skvělou firmu. Můžete pak očekávat pravidelný aktivní i pasivní příjem a celou řadu benefitů. Zajímá vás víc? Čtěte dál – a případně můžete Veroniku i rovnou kontaktovat, ideálně na Instagramu na jejím profilu www.instagram.com/verunka_strublik/ , na Facebooku – Veronika Štrublíková, nebo na tel. čísle 734 634 444.

Dámy, mám pro vás jeden super tip! Určitě mnohé sníte o změně zaměstnání, o flexibilní práci z domova, kdy si budete samy organizovat svůj čas. Taková práce, navíc dobře ohodnocená, je totiž doslova sen!

Proto vám chci předat zajímavou informaci. Moc fajn slečna, mladá a velmi aktivní podnikatelka Veronika, mě nedávno oslovila s nabídkou stát se součástí jejího týmu v rámci americké společnosti Jeunesse, která nově přichází na český trh. Veronika stále rozjíždí mnoho nových, úspěšných businessů a toto je jeden z nich!

Právě tato firma nabízí průlomové produkty v oblasti anti-aging a zdravého životního stylu. Jedná se jak o kosmeceutiku, tak i o doplňky stravy. Obecně se tyto produkty těší mimořádné oblibě po celém světě, a to už mnoho let.
Nyní tato společnost začíná působit i na českém trhu a vytváří se zde tým aktivních žen, které by se rády staly součástí a zapojily se do práce pro tuto firmu.

Nové členy do Jeunesse týmu hledá právě i Veronika, která mi nabídla, zda bych se o Jeunesse nechtěla dozvědět víc, nebo zda se i dokonce nechci stát součástí týmu. Bohužel mé časové i pracovní vytížení mi to úplně nedovoluje, ale firma i její produkty mě velmi oslovila.

Proto jsem se rozhodla, že tuto informaci předám vám – protože každá z vás se může stát jednou z týmu. Čeká vás flexibilní práce, kdy jste sama pánem svého času, pracujete také z domova, což mnohé z vás uvítáte – zvláště, pokud třeba máte malé děti.

Jaké jsou hlavní výhody této práce?

– pravidelný aktivní i pasivní příjem
– nadstandardní finanční ohodnocení a bonusy
– práce z domova
– organizace času dle vlastních možností
– příležitost se rozvíjet a vést svůj vlastní tým

Zkrátka, je třeba jen vaše nadšení, odhodlání – a úspěch na sebe nebude dlouho čekat!

Zajímá vás víc? Napište přímo Veronice na jejím Instagramu, přikládám odkaz na její profil: https://www.instagram.com/verunka_strublik/ Veroniku můžete kontaktovat také na Facebooku, nebo na tel. čísle 734 634 444.