TIP pro milovníky stavebnice LEGO® – dětské tábory SMART BRICKS v Brně!

Také milují vaše děti stavebnici LEGO®? Věřím, že ano – LEGO® je totiž oblíbené snad u všech dětí (i dospělých :). Tak pokud si i vaše děti se stavebnicí LEGO® rádi hrají, mrkněte na můj následující článek! Chci vám dát tip na skvělý tábor, kde právě LEGO® hraje hlavní roli! Dětské příměstské Smart Bricks campy se konají v Brně a nabízí skvělou zábavu po celý den –  děti čekají hry, stavění stavebnice LEGO® v rámci vzdělávacích programů LEGO® Education, ale i zábava venku. Zní to zajímavě, že? Čtěte dál!

Pokud také máte děti, věřím, že právě stavebnice LEGO® patří k těm nejoblíbenějším hračkám. Sama mám dva syny a oba už od malička LEGO® milují!
I já si vzpomínám, že coby dítě jsem si se stavebnicí LEGO® hrála nejraději. Je to skvělá, kretivní věc, u které si děti rozvíjí fantazii, motorické schopnosti rukou, zkrátka si vyhrají. A věřte, LEGO® je opravdu pro kohokoliv, bez rodílu věku – i my, dospělí, občas rádi LEGO® stavíme! Mimochodem, je to nejen super zábava, ale i relax!

Proto vám chci dnes dát tip na zajímavé příměstské Smart Bricks tábory pro děti, které budou probíhat o prázdninách a stále je možné se přihlásit.

Tyto tábory budou probíhat v brněnském Smart Bricks centru, které najdete v Obchodním centru Slatinka ve 3. podlaží na Jihomoravském náměstí 1 v Brně-Slatina.

Smart Bricks je centrum, které nabízí kroužky, výukové programy, tábory, oslavy narozenin, online kroužky – to vše na bázi vzdělávacích programů od společenosti LEGO®.
Kromě kroužků samotných nabízí i workshopy a rodinné akce, kde si děti mohou zasoutěžit s rodiči (anebo proti nim!) v tom, komu jde stavění lépe.

Letos poprvé organizuje centrum Smart Bricks také příměstké tábory, na které můžete své děti stále přihlásit.
Tábory jsou pro děti od 6 do 12 let, budou probíhat od pondělí do pátku, od 08:00 do 17:00.
Program je koncipován tak, aby děti strávily zábavný den v kolektivu vrstevníků s podobnými zálibami, aby si hrály a a něco nového se naučily.
V rámci programu pak lektoři využívají programy LEGO® Education, kdy si děti staví ze stavebnic MindStorms, WeDo, Boost, Machines&Mechanics aj.,
Děti čekají hry, soutěže, budou se učit programování, ale nebude chybět i zábava venku.
Po celý den je zařízeno stravování v podobě svačinek a oběda.

Po celou dobu tábora budou s dětmi pracovat vyškolení lektoři, kteří na ně budou dohlížet a zároveň jim pomáhat se všemi připravenými aktivitami.

Prostory, ve kterých naše tábory probíhají a kde budou mít děti hlavní zázemí, jsou krásné a nově zrekonstruované.

Tak co říkáte, pro děti na prázdniny skvělá zábava, že? Věřím, že každé dítě bude na takové táboře nadšené. Zarezervujte si místo včas! ;) Rezervace ZDE.