Inspirace z Freeportu

Mám pro vás inspiraci z outletového centra Freeport, kam jsem si nedávno udělala výlet – ráda sem jezdím čas od času na nákupy, protože se tu dají pořídit super věci za skvělé ceny! V několika obchodech – v Mangu, Pumě a v Guessu jsem vám tu nafotila zajímavé kousky pro inspiraci, mají tu teď nové kolekce a je z čeho vybírat! Mrkněte v mém následujícím článku se spoustou fotek… ;)

Outletové centrum Freeport v Hatích u Znojma jistě všichni znáte – z Brna je to kousek, jste zde asi za hodinku. A zajet si sem na nákupy, to se opravdu vyplatí, protože ceny jsou zde skutečně nízké. Freeport je outletové centrum, mimochodem, je to vůbec první outletové nákupní centrum v České republice. Ceny jsou ve všech obchodech opravdu nízké, navíc, často zde probíhají ještě různé akce, slevy – čímž se dá nakoupit opravdu velmi výhodně. ;)

Navíc, ve Freeportu právě začínají i letní výprodeje – SUMMER SALE – takže i v rámci těchto výprodejů jsou ceny skutečně nízké.

Nabídku všech aktuálních akcí ve Freeportu pak můžete sledovat ZDE.

I já sem ráda čas od času zajedu, vždycky si tu udělám něčím radost. :) Při své poslední návštěvě jsem vám navíc nafotila pár fotek pro inspiraci v obchodech PUMA, GUESS a MANGO – mají zde krásné novinky, které rozhodně stojí za pozornost!

Obchod oblíbené španělské značky MANGO rozhodně stojí za návštěvu! Mají tu skvělé džíny, džínové bundy, kraťásky…

…zaujaly mě i letní příjemné šaty, mají je zde v mnoha barvách, střizích…

Omrkněte tu i kabelky a doplňky!

V obchodě PUMA je mnoho kousků z nové kolekce, která má užasné pastelové barvy! Moc pohodlné jsou mikiny, legíny, kraťásky…ať už na sport, nebo běžné denní nošení.

Vybereme si tu jak my, ženy, tak i pánové a děti! Mimochodem, nabídka právě pro děti je tady opravdu skělá!

Super je tu i sortiment bot!

Zastavila jsem se i do obchodu oblíbené značky GUESS – jistě dámy nemusím představovat, že? :) Obchod GUESS ve Freeportu je opravdu velký a skutečně dobře zásobený! :)

Najdete zde krásné kabelky, peněženky, ale i boty…

…a samozřejmě spoustu oblečení! Mě nejvíc zaujaly překrásné (a moc pohodlné) šaty a jeden overal – vše jsem vám tu nafotila. ;)

Zkrátka, zajet si na „shopping“ do Freeportu se vyplatí! A teď v rámci výprodejů SUMMER SALE obzvlášť. ;)

Na víc fotek z mé návštěvy mrkněte také do fotogalerie. ;)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram