Designové doplňky & nádobí KOZIOL z recyklovatelného plastu v obchůdku IvaDekor

Možná si vzpomínáte – na blogu jsem vám  před časem ukázala krásné, designové skleničky na prosecco z recyklovatelného plastu, s božími nápisy – mají je v obchůdku IvaDekor, v Brně na Horově a také v druhém obchodě v Kuřimi. Tyto skleničky jsou od německé firmy KOZIOL, která vyrábí nádherné, designové doplňky do domácnosti a také nádobí. Vše z recyklovatelného plastu, v krásných barvách a v super kvalitě. Nyní má IvaDekor od této značky opravdu spoustu věcí, které jsou nádherné! Nedávno jsem vám vše nafotila pro inspiraci – mrkněte v mém následujícím článku se spoustou fotek & informací o značce KOZIOL… ;)

Řeknu vám, mně tyto designové věci od značky KOZIOL padly do oka hned, jak jsem je poprvé právě v obchůdku IvaDekor na Horově uviděla.

Tenkrát se jednalo právě o ty zmiňované plastové skleničky na šampaňské, či prosecco – s vtipnými nápisy. Skleničku s nápisem „Save Water, Drink Champagne“, jsem hned koupila kamarádce a vy jste si o ně později mohli na mém blogu i zasoutěžit. :)

Zkrátka, značka KOZIOL dělá skutečně překrásné věci – a právě teď jich mají v obou prodejnách IvaDekor, na Horově i v Kuřimi opravdu obrovský výběr, v průběhu jednoho měsíce vám zde představí celý sortiment!
Nejdřív ale v krátkosti něco o KOZIOLu…

Jedná se o německou značku, která už od roku 1927 vynalézá a vyrábí výrobky, bytové doplňky, nádobí…té nejvyšší kvality.

Všechny výrobky jsou ze 100% recyklovatelného plastu, vše je vyráběno opravdu s vysokým ohledem na životní prostředí. Vše je kompletně vyráběné v Německu.

V Koziol dokonce i chladící voda pochází z vlastního přírodního pramene. Firma sídlí v Erbachu, v Odenwaldských lesích.

Koziol spolupracuje s nejlepšími designéry a univerzitami z celého světa. Produkty vyhrávají nejlepší designová ocenění – např. reddot design award – winner 2012, FORM# 2009, 2011, 2013, pro-K product of the year 2011, 2013, Designpreis Deutschland 2010…

Produkty Koziol neobsahují BPA a melamin. K výrobě nejsou používány termoplasty ani změkčovadla. Všechen odpad z produkce je recyklován.

Ovšem, ten design je na všech těchto věcech to, co vás na první pohled zaujme – nádherné skleničky, hrníčky, potřeby do kuchyně, ale další doplňky do domácnosti – vše je nejen účelné, ale zároveň se taková věc stane designovým doplňkem vašeho domova.

Krásné věci, že? Stavte se je do obchůdku IvaDekor omrknout!

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a nově také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie! :)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram