Jarní a letní novinky pro dětičky v obchůdku Original Marines!

Po delší době tu mám také módní inspiraci pro dětičky a jejich rodiče! Nedávno jsem se stavila mrknout do obchůdku Original Marines v Galerii Vaňkovka a mají toho tady opravdu spoustu! Rozhodně je zde z čeho vybírat, pro kluky, holčičky, ale i miminka. Přesvědčíte se v mé následující reportáži… ;)

Pokud hledáte hezké, pohodlné a kvalitní oblečení pro děti, rozhodně vám doporučuji zajít se mrknout právě do obchodu Original Marines v brněnské Galerii Vaňkovka – mají toho zde teď tolik! Tak dobře zásobený obchod dlouho nebyl, rozhodně je z čeho vybírat. ;)

Na módě této značky se mi líbí, jak jsou všechny věci nádherně barevné. Právě zmiňovaná barevnost k dětskému oblékání patří, že?

Já jsem vám spoustu věcí, které aktuálně v obchodě Original Marines najdete, opět vyfotila – ať máte hezky přehled.   Fotky vám seřadím do článku podle určení, pro koho dané věci jsou, tak mrkněte! ;)

PRO KLUKY:

PRO HOLČIČKY:

PRO MIMINIKA:

Kromě oblečení pak v obchůdku Original Marines koupíte také nejrůznější doplňky – například lehké jarní čepičky, kloboučky…

…mají i kvalitní a příjemné spodní prádlo, dětské košilky a samozřejmě také pyžamka. ;)

Mě si zde opět nejvíc získaly kousky s obrázky oblíbených pohádkových postaviček – zvláště, pokud také milujete Mickey Mouse, tak si tu teď rozhodně vyberete!

Navíc tu jsou stále zajímavé akce a slevy, které stojí za to využít, třeba právě trička tu teď koupíte ve slevách již od 149,-!

A jedna sympatická informace závěrem! Společnost Original Marines se stará i o přírodu a o to, kdo oblečení šije. Mají certifikát a provadí pravidelné kontroly, že zboží v žádném případě nešijí děti z chudých zemí. Zboží je z kvalitní čisté bavlny – to je také hlavní důvod, proč je toto oblečení tak měkké a pevné.

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram