Tip pro milovníky burgerů – zkuste nové bistro Armed Burger na Vídeňské!

Komu by nechutnal dobře připravený burger? :) I když se sama snažím stravovat hlavně ve zdravém duchu, dobrý burger si čas od času ráda dám. Ale, musí opravdu stát za to! Kam v Brně na fakt vyladěný, šťavnatý a voňavý burger? Chci vám doporučit nové bistro na Vídeňské, jmenuje se Armed Burger a maso na burgery tu připravují jinak, než všude jinde – a to na grilech s dřevěným uhlí. Na chuti masa je to opravdu hodně poznat! Stavte se a vyzkoušejte! Víc v následujícím článku se spoustou fotek.

Burger je klasika – oblíbené jídlo, kterým nepohrdne snad nikdo, koho znám. Ovšem – „není burger jako burger“! Ty obyčejné, z fast foodů, opravdu často za moc nestojí. Maso bývá mastné, bez chuti…
Když už burger, tak vsaďte raději na kvalitu – a stavte se třeba do nového bistra Armed Burger, které je od konce března tohoto roku otevřeno na Vídeňské 33.

Proč právě sem na burger? Protože zde maso na burgery připravují jinak, než v jiných bistrech – a to na grilech na dřevěném uhlí. Možná si říkáte, že se přece nemůže být proti bežným grilům takový rozdíl – opravdu ale je!

Že v Armed Burger vaří jinak totiž zjistíte hned, jak sem vstoupíte. Naprosto božsky to tady totiž voní! Opravdu, vzduchem se tu line vůně z dřevěného uhlí. A vám se v ten moment začnou sbíhat sliny na jídlo – protože je jasné, že i to musí chutnat jinak – lépe! :)

Maso v burgerech je opravdu chuťově hodně jiné – a je to dané právě přípravou na dřevěném uhlí. Maso je dokonale provoněné, šťavnaté, zkrátka jiné, lepší…

Nabídka burgerů je v Armed Burgeru široká, určitě si vyberete takový, kterých vám bude zaručeně chutnat.

Mimo burgery si tu pak ještě můžete dát tortilly, quesadily, kuřecí stripy, nebo i saláty. Ovšem – za sebe vám vřele doporučuji si tu dát právě burger, protože ten je naprosto TOP!

Bistro Armed Burger je prostorově sice maličké, ale vůbec nevadí – k dispozici vám je i první patro, kde je můžete posedět a jídlo si vychutnat. :)

Jinak jídla z Armed Burger si můžete nechát v rámci Brna dovézt i přes rozvozové služby – a to přes Dáme jídlo, Wolt i Bolt.

Pokud si jídlo, jako burger dáte rádi – určitě vám moc doporučuji stavit se právě do Armed Burger – ochutnejte, nebudete litovat!

Bistro Armed Burger najdete na Vídeňské 33.

ODKAZ: ARMED BURGER / facebook
ODKAZ: ARMED BURGER / instagram