Pozvánka – wellness & jóga v centru 4COMFORT

Zacvičit si jógu pod vedením zkušené instruktorky a odpočinout si ve wellness – to zní přímo jako dokonalý program, zvláště pro nás, ženy! Přesně taková akce už brzy proběhne v oblíbeném wellness centru 4COMFORT v Obřanech – konkrétně 27. května. Těšit se můžete na cvičení wellness jógy na terase, pohodu ve wellness – celkem 3 hodiny programu! Vezměte kámošku a užijte si super den, myslím, že na něj budete rádi vzpomínat! Víc v následujícím článku!

O wellness centru 4COMFORT vám tu píšu často a ráda – toto centrum je i mé oblíbené, zvláště pro pohodovou a dostatečně privátní atmosféru. Super jsou i hezké prostory, vybavení wellness centra a obecně klid, který tu vždy vládne.

Myslím, že hlavní dominantou wellness centra 4COMFORT je rozhodně relaxační bazén – opravdu v nádherném designu! Bazén má příjemnou teplotu 30 °C a jeho součástí je i relaxační lavice pro 15 osob s jemnou perličkovou lázní. Bazén obsahuje sůl z Mrtvého moře!

Za speciální zmínku tu pak rozhodně stojí i možnost pronájmu privátního SPA, v nabídce jsou tu dva druhy, privátní spa „klasik“ a spa „zima“.

Skvěle vybavený je zde pak i saunový svět! Vybrat si tu totiž můžete z celkem šesti druhů saun, dvě z toho jsou parní a čtyři suché. Po saunování se tu můžete zchladit v jednom ze čtyř ochlazovacích bazénků, využít můžete několik druhů venkovních i vnitřních sprch, ledovou tříšť, odpočívat pak lze na jedné ze dvou teras.

Zpátky ale k akci „JARNÍ DETOX TĚLA“, která se tu bude konat už 27. května!
Akce je ideální pro všechny příznivce jógy, odpočinku ve wellness, saunování… Věřím, že osloví nejvíc ženy. :)

Těšit se můžete na 1,5 hodiny cvičení jógy na terase wellness centra 4COMFORT (venkovní prostředí) při západu slunce, od 18:30. Cvičení jógy bude probíhat pod vedením zkušené instruktorky Michaely Vejrostové z projektu Dosebe. 
V rámci této akce je pro vás vyčleněný i čas 1,5 hodiny na relax ve zdejším wellness.

Zní to jako super akce, že? Tak si pořiďte vstupenky včas!

Rezervace je podmíněna zakoupením vstupenky na recepci wellness centra 4COMFORT, nebo online přes rezervační systém na https://www.projektdosebe.cz/.

ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / web
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / facebook
ODKAZ: WELLNESS CENTRUM 4COMFORT / instagram