Představuji: nové sladké království v Brně – Království makronek!

Mám pro vás článek plný božské sladké inspirace – a věřím, že se vám už jen při pohledu na mé fotky budou sbíhat sliny. :) Chci vám totiž představit novinku, “makronkárnu” Království makronek! Tuto značku mnozí už určitě dobře znáte, Království makronek dodává do mnoha brněnských kaváren vynikající makronky, a to už od roku 2017! Letos od 1. února je ovšem otevřená i oficiální prodejna, “makronkárna” Království makronek! Tu najdete v Brně na sídlišti Kamechy, na Hvozdecké 1. Návštěvu vám opravdu vřele doporučuji, budete se tu totiž cítit doslova jako ve sladkém ráji! 
 
Kdo by nemiloval vynikající makronky? Makronky jsou výjimečnou sladkou delikatesou z mandlového těsta, s různými náplněmi, které se doslova rozplývají v ústech. Mají je rádi dospělí i děti, zkrátka, těmto na první pohled dokonalým dobrotám se odolává jen velmi těžko. :)
Ty nejlepší makronky v Brně už mnoho let nabízí značka Království makronek – určitě jste se s nimi setkali v mnoha brněnských kavárnách, nebo třeba i na trzích. Makronky z Království makronek jsou opravdu ty nej, lákavé už od pohledu, ovšem ta chuť! Opravdu, sama neznám lepší!
Jak jsem napsala, Království makronek jsou na brněnské scéně již od roku 2017, ovšem, velkou novinkou je právě zbrusu nová “makronkárna” Království makronek, kterou najdete v Brně na sídlišti Kamechy, na Hvozdecké 1. Je to malá a designově nádherná makronková cukrárnička, kde se vám určitě bude moc líbit. :) Mimochodem, přes den tu oceníte i možnost parkování přímo u makronkárny.
To hlavní – nabídka makronek! Mají zde pestrou škálu mnoha barev, chutí, nebudete vědět, kterou si vybrat dřív!
Nabídka se vždy zhruba jednou za měsíc obměňuje, přibývají pak i makronky k různým svátkům a událostem – třeba k Valentýnu, ke Dni matek, nyní se můžeme těšit na speciální makronky ke Dni dětí…
Mimo klasické kulaté tvary makronek tu mají i výjimečné – třeba srdíčkové makronky, makronky v motivu pandy, jednorožce… Jsou to přímo malá mistrovská díla, skoro si řeknete – až škoda je jíst! :)
V nabídce tu mají pak i speciální velké makronky, které mimo krému obsahují i ovoce – jsou překrásné a hlavně, moc dobré!
 
Můžete si tu objednat i celý makronkový dort, nebo i makronky pro vaši událost, oslavu, svatbu… Není problém se domluvit přesně na motivu, barvách, typech náplní, tvarech…
Všechny makronky jsou přirozeně bezlepkové, těsto je z mandlové mouky. Připravují se i speciální makronky s náplní bez bílkoviny kravského mléka, v plánu jsou i makronky čistě veganské.
Veškeré makronky se vyrábí přímo v makronkárně na Hvozdecké 1, vše je zaručeně čerstvé a v té nejlepší možné kvalitě.
V Království makronek si dáte i výbornou kávu od Rebelbean, kávy vám tu připraví i ledové. Mimochodem, právě zde máte už od 9. hodiny ráno možnost dát si na Kamechách kávu. ;)
Království makronek je otevřené od úterý do čtvrtka od 9. do 15. hodiny, v pátek pak od 9. do 17. hodiny.
Makronky z Království makronek si pak můžete dát i v mnoha brněnských kavárnách – za zmínku stojí třeba Bílá vráná v Komíně, kavárna a vinárna Protože můžu na Starobrněnské, nebo Omni Café…
Ovšem, nejvíc vám doporučuji zajet si pro makronky přímo na Hvozdeckou 1, na Kamechy. Už jen návštěva tohoto milého podniku je zážitek! :)