Na snídani, nebo na oběd do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB!

O bistru Zdravě, chutně…LOW CARB vám tu píšu ráda, sama jsem zde totiž častým hostem. Pokud se také stravujete v režimu low carb, nebo jen chcete jíst zdravě, lehce, bez zbytečných cukrů, mouky…určitě vám právě toto bistro doporučuji. Psala jsem vám tu o vynikajících dezertech, dortících a dalších sladkostech (bez cukru, samozřejmě! :), které si tu můžete dát – a jsou vážně dokonalé! Ovšem, možná nevíte, že si v tomto bistru mimo dezerty, nebo studené občerstvení, můžete dát i výborné snídaně, nebo teplé obědy! A vaří tady opravdu skvěle! Mimochodem, dobroty si tu nyní můžete vychutnat i na příjemné venkovní zahrádce! 
Mrkněte na můj článek a inspirujte se!

Pokud hledáte v centru Brna příjemné bistro se širokou nabídkou mnoha dobrot – navíc v duchu low carb stravování, právě ve Zdravě, chutně…LOW CARB na Zámečnické jste rozhodně na správném místě!

Sama vám tu o tomto bistru píšu často, chodím sem také moc ráda. Jak už asi víte, stravuji se právě v režimu low carb, a to už více jak dva roky. A moc mi to vyhovuje! Super také je, že při low carb stravování jíte velmi pestře a můžete si dopřávat i mlsání – třeba dortíky, nebo zákusky, které jsou připraveny dle zásad LC stravy.

Na tyto dortíky i jiné dobroty chodím právě do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB na Zámečnickou, sladkosti sem připravuje přímo majitelka bistra, pod svou značkou Low carb cakes by Linn.

Ovšem, víte, že mimo sladké dezerty, nebo speciality studené kuchyně, můžete do tohoto bistra zajít i na snídani, nebo oběd?

Snídaňová nabídka je tu pro hosty k dispozici vždy od 10:00 do 11:00.

A co si dáte? Myslím, že si rozhodně vyberete – a to z mnoha zajímavých jídel! Ochutnejte třeba klasickou anglickou snídani se sázeným vejcem, restovanou slaninou, párkem a fazolkami!

Výborný je třeba i vaječný burger se slaninou a chedarem! Ovšem, můj největší favorit je chléb s avokádem a slaninou. :)

Po snídaních, do 15. hodiny sem můžete zajít také na oběd! A musím říct, že kuchař David tu vaří opravdu senzačně, zatím co jsem tu jedla, vždy to bylo vynikající!

V nabídce jsou vždy tři různá jídla a také polévka. Vše je samozřejmě připraveno podle zásad low carb stravy, takže klasické přílohy tu nahrazují různé zajímavé speciality – třeba květáková rýže, batátové pyré, nebo low carb bramborový salát…

Dáte si tu zajímavě upravená masa, mívají i ryby, nebo moje oblíbené cuketové špagety! A opravdu je tady umí skvěle (někde mi totiž nechutnají vůbec, ale tady stojí za to!).

Jídla jsou vždy skvěle ochucená, nechybí spoustu zeleniny, různé dipy a omáčky… Zkrátka věřím, že vám tu bude také chutnat!

A jak píšu v úvodu, posedět tu už můžete i na příjemné venkovní zahrádce! Tak se stavte…! ;)

Bistro Zdravě, chutně…Low Carb najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook