Tip – nové ošetření v salonu H.a.p.i. s přístrojem AGEloc od značky Nu Skin!

Milé dámy, opět tu pro vás mám článek s inspirací v ohledu péče o naši krásu a vzhled! A věřím, že tentokrát vás následující informace skutečně osloví, protože mě tato novinka – nové ošetření v salonu H.a.p.i. opravdu nadchlo. Zeptám se – ke komu z vás se již dostala nabídka, ať si zakoupíte produkty, zejména galvanické žehličky, od značky Nu Skin? Jsem si jistá, že vás bude mnoho. I mě spoustu zástupkyň této značky oslovilo… Ale  upřímně, nikdy se mi nechtělo investovat tolik peněz do něčeho, u čeho jsem si nemohla doslova na vlastní kůži ověřit účinnost… Bohužel Nu Skin žádné testovací sady nemá, takže je to opravdu o tom si dané produkty a přístroje koupit a doufat, že budou poskytovat daný efekt. Ovšem – v salonu H.a.p.i. na Minské nyní Iva připravuje zbrusu nové ošetření obličeje a dekoltu, kde mimo jiné využívá i zmiňovanou galvanickou žehličku AGEloc. Máte tak možnost se s touto věcí seznámit, vyzkoušet si ji a hlavně, sami se přesvědčíte o účincích. Toto ošetření jsem zde otestovala i já – víc v následujícím článku.

Mimochodem, salon H.a.p.i. se rozhodl vás odměnit pohádkovou soutěží! Můžete vyhrát procedury dle vlastní volby a jako bonus hotovost! Soutěž běží na FB i IG salonu, mrkněte tam!

Značku Nu Skin zná v dnešní době asi naprosto každá žena. Musím sama uznat, že marketing této americké multilevel společnosti je na skutečně dobré úrovni a k nám, potenciálním zákaznicím, se dostávají jen oslavné a pozitivní informace o tom, jaké produkty od Nu Skinu dokáží až zázraky.

Dámy, které produkty od této značky nabízí, vám vždy vychválí, co můžete očekávat, jak se zbavíte vrásek, zpevníte pleť, jak omládnete… Až se tomu těžko věří, že? :) Což o to, člověk by byl za takový efekt skutečně šťastný, co je ovšem překážkou je vysoká pořizovací cena všech těchto vychytávek od značky Nu Skin. Cena přístrojů, zejména slavné galvanické žehličky AGEloc se pohybuje kolem 10 000,-, což rozhodně není málo, není to částka, kterou by si řada z nás mohla dovolit investovat do něčeho, s čím nemá vlastní zkušenost. A zvlášť v této době, že…

Sama jsem se do pozice, že mi byly produkty Nu Skin nabízeny, dostala snad nesčetněkrát. Vždy mě od nákupu odradila jednak vysoká cena a hlavně fakt, že jsem si nemohla přístroj, či kosmetiku předem vyzkoušet… Což je celkem škoda – když by bylo testovaní možné a já se přesvědčila o efektu, třeba bych si ráda danou věc i za vyšší cenu koupila…

I proto mě velmi zaujala novinka v salonu H.a.p.i. na Minské – Iva se zde v rámci kosmetické péče rozhodla nově nabízet i ošetření, jehož součástí je i galvanizace pleti, právě galvanickou žehličkou AGEloc od Nuskin. Toto ošetření zde Iva teprve připravuje, ale měla jsem možnost jej již sama otestovat.

Díky tomuto ošetření tak máte jedinečnou šanci se právě s galvanickou žehličkou AGEloc od Nu Skin seznámit. Iva vám i vysvětlí, jak se se žehličkou pracuje, na  jaké partie těla se používá jaký nástavec, jak masírovat, nebo jaké gely pro galvanizaci používat.

Součástí tohoto ošetření v salonu H.a.p.i. ovšem nebude „jen“ galvanizace pleti, ale užijete si i skvělou hydratační masku od značky Medik8, čištění pleti, masáž… Ošetření, včetně galvanizace je určeno jak na partie obličeje, tak i dekoltu.

Zmiňovaná maska od Medik8 je skvělá – i pro domácí použití! Testovala jsem doma a pleť po ní vypadala naprosto božsky, lepší masku jsem snad neměla…

Jak jsem toto ošetření v salonu H.a.p.i. vnímala já? S Ivou jsme se zaměřily právě na oblast krku a dekoltu, kde mě vrásky začaly trápit… Pleť byla po ošetření krásně vypnutá a hladká. Dámy, myslím, že produkty od Nu Skinu mají vážně něco do sebe! Než si je ale koupím, chci si ověřit v salonu H.a.p.i. i dlouhodobou účinnost. Je to skvělá šance!

A na závěr, dámy – salon H.a.p.i. se rozhodl vás odměnit pohádkovou soutěží! Můžete vyhrát procedury dle vlastní volby a jako bonus hotovost! Soutěž běží na FB i IG salonu, mrkněte – odkazy jsou níže!

Salon H.a.p.i. najdete v Brně na Minské 18.

ODKAZ: SALON H.a.p.i. / web
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / facebook
ODKAZ: SALON H.a.p.i. / instagram