Hledáte zajímavé místo pro svatbu, oslavu, nebo i firemní setkání? Mám pro vás tip – zkuste Valea Caffé v Letovicích!

Často mi od vás chodí dotazy i na téma, kde uspořádat nejrůznější oslavy, svatby, setkání – ať už rodinná, firemní… Hezkých míst se zázemím, privátní atmosférou, s možností zajištění cateringu v Brně i okolí moc není… A pokud nějaké výjimečné už objevíte, často mívá termíny na dlouho dopředu obsazeno. Dnes pro vás jedno doporučení mám! Není tedy přímo v Brně, ale v Letovicích, kde se nachází krásná kavárna Valea Caffé. O té jsem vám mimochodem už na svém blogu psala – ovšem, v těchto prostorách se nachází i salonek a velmi prostorný multifunkční sál v opravdu vydařeném designu. Pro svatby, oslavy a nejrůznější další akce je to zde přímo jako stvořené! Čtěte dál!

Určitě mnozí čas od času hledáte tipy na vhodná místa pro realizaci nejrůznějších privátních akcí. Ať už to jsou svatby, firemní, nebo vánoční večírky, rodinné oslavy a setkání, narozeninové oslavy… Upřímně, pokud se „nespokojíte“ jen s obyčejným konferenčním sálem v nějakém hotelu, pak rozhodně uvítáte inspiraci na výjimečná místa, která jsou zajímavá svým konceptem, vzhledem, umístěním i skvělou škálou zde poskytovaných služeb.

Míst, která výše uvedená kritéria splňují, opravdu není moc… A ta více známá pak mívají na velmi dlouhou dobu předem obsazeno.

Ve svém článku vám chci ovšem jedno skvělé místo pro váš jakýkoliv event doporučit!
Nedávno jsem vám zde psala o velmi příjemné kavárně Valea Caffé, kterou najdete v Letovicích, z Brna je to opravdu jen kousek (pokud vám můj článek unikl, přečtete si ho ZDE).

Tato kavárna je zde v provozu asi rok a je to opravdu moc příjemné místo, naprosto ideální coby zastávka na dobrou kávu – a nejen to!
Můžete tu posedět, vychutnáte si i místní vynikající dorty! Ty jsou už vyhlášené, připravuje je a peče přímo zde majitelka kavárny. A myslím, že už od pohledu se vám na ně určitě budou sbíhat sliny, zkrátka dokonalost!

Dortů můžete ochutnat celou řadu, nechybí i makronky, nejrůznější pěny a mnozí oceníte i dorty v bezlepkové variantě.

Samotné prostory Valea Café jsou ovšem poměrně rozsáhlé a nabízí hostům služby v dalších směrech.

Jak jsem už nastínila, právě zde můžete využít pro vaši akci dva krásné salonky, každý tedy s rozdílnou kapacitou.

Pro menší setkání, rodinné oslavy, narozeninové party… je perfektní menší salonek s celkovou kapacitou cca 20 osob.

Stoly v tomto salonku vám mohou připravit a rozmístit dle vašeho přání. Mimochodem, salonek je svou koncepcí i skvělý třeba pro firemní prezentace a školení!

Druhým prostorem pro vaše privátní akce zde je úžasný sál – ten je opravdu velký, kapacitně pojme až 150 – 200 lidí. I díky této kapacitě je naprosto skvělým místem pro realizaci svateb, svatebních oslav a party! 
Ovšem, zorganizovat zde můžete i větší firemní, vánoční večírek, nebo velkolepou oslavu narozenin, třeba významného jubilea!

Design je přímo úchvatný, snoubí se v něm pojetí klasické svatební stodoly i moderních prvků.
Jak prostory kavárny, tak i tento sál prošly velmi rozsáhlou rekonstrukcí. Sál je velmi prostorný a vzdušný, a to zejména díky vysokým stropům a prosklenému průčelí.

Veškeré akce vám tu rádi zorganizují a připraví na klíč, spolupracují i se svatební agenturou, zajistí veškerý catering… Svatební obřady mohou probíhat jak v tomto sálu, tak i ve venkovních prostorách.
Mimochodem, sál mohou využít pro hostinu a party i ti, kdo mají obřad v sousedním letovickém zámku.

Všechny tyto prostory, jak kavárnu, tak i menší salonek a sál jsem měla možnost vidět a jsou opravdu jedinečné, nepostrádají i okázalou, slavnostní atmosféru díky jedinečné koncepci a designu prostor.

Pokud hledáte pro vaši událost opravdu speciální místo, je právě Valea Caffé v Letovicích opravdu tím pravým!

Valea Café najdete v Letovicích na adrese Zámek 1a, hned vedle letovického zámku.

ODKAZ: VALEA CAFÉ / web
ODKAZ: VALEA CAFÉ / facebook
ODKAZ: VALEA CAFÉ / instagram