TIP na výlet & dovolenou – s krásným ubytováním!

Moc ráda vám zde předávám své tipy a inspiraci, kam se vydat na výlet, dovolenou, nebo třeba na víkend, s rodinou a dětmi! Někam, kde je krásná příroda a hlavně, mnoho možností vyžití. I když některá z těchto míst jsou třeba z Brna trochu dál, věřte, za cestu sem to rozhodně stojí. Ve svém dnešním článku vám chci doporučit jeden překrásný apartmán ve Vrchlabí, kde je to přímo ideální pro rodiny s dětmi – je tu vybavený dětský koutek, v okolí pro děti mnoho zábavy a určitě vás tu potěší i privátní wellness. Apartmán se jmenuje U Hrdliček a myslím, že se vám rozhodně bude líbit… :) Čtěte dál!

Sama moc ráda cestuji, a to jak do zahraničí, tak i v rámci naší země, kde je tolik kouzelných míst, kam se můžeme vydat! Za sebe asi nejvíc miluji hory, a to jak v zimě, tak i v létě – jste obklopeni nádhernou, čistou přírodou a můžete podnikat výlety do okolí, ať už pěšky, nebo třeba na kole.

Navíc, naše země je velká „tak akorát“ – že se dá vlastně do všech koutů pohodlně dojet, nikam to není nějak extra daleko. Což je – i v současné době, kdy je cestování do zahraničí kvůli koronavirovým opatřením často komplikované – naprosto super.
Zkrátka, i v rámci České republiky si můžete naplánovat pestrou, zážitkovou dovolenou, která nadchne všechny členy vaší rodiny.

Můj dnešní tip bude právě do míst z Brna trochu dál, ale cesta sem určitě stojí za to! Úžasnou dovolenou můžete totiž zažít v našich nejkrásnějších horách, v Krkonoších! Je tu tolik možností co dělat – ať už v zimě, nebo v létě. Tady se rozhodně nudit nebudete.

Právě v Krkonoších, ve Vrchlabí, najdete i skvělou možnost k ubytování, o které vám chci dnes napsat – zde se nachází nový luxusní rodinný apartmán U Hrdliček! Zde je to perfektní i pro rodiny s dětmi, apartmán je plně vybavený a nic vám tu chybět nebude.

Apartmán se nachází v resortu několika apartmánů, jedná se víceméně o ubytování v hotelovém stylu, kdy do resortu vcházíte přes recepci – právě služby jsou zde tedy víceméně hotelové.

V rodinném apartmánu U Hrdliček najdete 4+2 lůžka, pohodlně se zde ubytuje a vyspí i šestičlenná skupina. Apartmán je velmi dobře vybavený, nechybí zde plně vybavená kuchyňská linka s myčkou, prostorná koupelna s vanou, pro děti je přichystaný dětský koutek a dětská postýlka, nebo jídelní židlička.

Nemusíte s sebou mimo vaše osobní věci vozit vůbec nic – je zde i ložní prádlo, osušky a ručníky, nebo úvodní kosmetické vybavení…

V resortu apartmánů je vám pak k dispozici také lyžárná a kolárna – nachází se hned naproti apartmánu.

Určitě zde oceníte i privátní wellness, které můžete využít po lyžování, nebo výletu na kole. A zajímavost – pro milovníky golfu je zde celoročně golfový simulátor na trénink!

Parkování se pak nachází přímo před apartmánem, na místě č. 26.

Co se dá v okolí podniknout? Je toho fakt spoustu – záleží, kdy sem jedete, zda v zimě, nebo v létě. ;)

Na lyže si můžete zajet do Herlíkovic (2km), nebo na SKI Bubákov – mimochodem odtud jezdí skibus přímo až k apartmánu, zdarma.

V okolí je pak spoustu tras na běžky, v létě můžete vyrazit na kola – jsou zde i cyklotrasy. Na výlet pak třeba do Špindlerova mlýna, který je odtud asi 12km. Nebo rovnou na Sněžku!
A děti se tu také nudit nebudou, v okolí je mnoho zábavních a naučných parků, bobová dráha, možnosti koupání – pro přehled aktivit pro děti v Krkonoších můžete pak mrknout na tento web.

Krkonoše jsou zkrátka moc fajn destinací, kde načerpáte energii a zároveň si skvěle odpočinete. A pokud hledáte ideální ubytování, v soukromí, ovšem s luxusem hotelových služeb, zkuste právě apartmán U Hrdliček. A nezapomeňte, rezervujte si svůj termín včas… ;)

V případě zájmu o rezervaci kontaktujte Báru Hrdličkovou, přes whatsApp, Messenger, Viber, e-mail: apdoves@gmail.com  nebo telefon +420 602 508 420.

ODKAZ: RODINNÝ APARTMÁN U HRDLIČEK / web
ODKAZ: RODINNÝ APARTMÁN U HRDLIČEK / facebook
ODKAZ: RODINNÝ APARTMÁN U HRDLIČEK / instagram