Tip na skvělou dovolenou na Lipně – v penzionu Modrý jelen!

Už máte plány na prázdniny? Pokud stále uvítáte tip, kam se vydat a hlavně, kde se ubytovat, mrkněte na můj následující článek! Přímo u lipenské vodní nádrže najdete nádherný penzion Modrý jelen, kde se můžete ubytovat – určitě tu oceníte komfortní pokoje a mimo to, také skvěle vybavené wellness! Wellness si tu opravdu užijete, k dispozici zde jsou dva bazény, dvě vířivky, perličková vana…a to bez omezování teplot v rámci úspor energií (jak to nyní dělají mnohá jiná wellness). Okolí lipenské nádrže nabízí i velmi pestré možnosti vyžití, a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Na toto léto jsou v penzionu Modrý jelen stále volné termíny k ubytování – čtěte dál!

Penzion Modrý jelen je opravdu v mnoha ohledech výjimečný, kdo tu jednou byl, moc rád se vrací. Zkrátka, to prostředí, příroda okolo, nádherné pokoje, wellness, skvělé jídlo…to vše tu hosté dokáží patřičně ocenit. I já jsem tu byla naprosto nadšená a mohu vám tento penzion jen vřele doporučit!

Lipno je obecně velmi vyhledávanou turistickou destinací, neboť jak píši, vyžití je zde opravdu velice pestré. Na své si tu přijdou milovníci vodních sportů, turistiky, cyklistiky, děti zde ocení mnohé zajímavé atrakce, dětská hřiště, zážitkové přírodní parky…

Na Lipně a v okolí je mnoho parků pro děti, lanovka, bobové dráhy, hopsárium, papilonia, zapůjčit si můžete kola, koloběžky, motorky, kolečkové brusle, lodě, paddleboardy… A určitě nevynechejte i výlet na Stezku v korunách stromů, při hezkém počasí nabízí dokonce výhled až na Alpy!

Penzion Modrý jelen se pak nachází jen malý kousek od lipenské vodní nádrže, a to v Lipně nad Vltavou 17, v klidné části – penzion je obklopený kouzelnou panenskou přírodou.

Penzon je ideální pro ubytování jak rodin s dětmi, tak i párů, každý si tu najde „to svoje“. A mimochodem, můžete sem vzít i svého čtyřnohého kamaráda. :)

Majitelé penzionu zdejší prostředí neustále budují, zdokonalují – pro naprostý komfort a nadšení všech hostů. Novinkou je zde pak i nový apartmánový dům.

Skvělé je zde i zmiňované wellness.
Během koronavirové pauzy zde byl zastřešen venkovní bazén s perličkovou vanou, přitom na střeše jsou ponechané vikýře – máte stále pocit, jako byste se koupali venku. Voda zde má příjemnou teplotu po celý rok.

Ve wellness zóně si zde každý přijde na své, jsou tu pro vás k dispozici dva bazény, dvě vířivky, perličková vana… Vybrat si můžete i mezi saunami, součástí wellness jsou finská sauna, bio sauna, nebo parní sauna, osvěžovací studna, nebo masážní chodník se studenou vodou.

Jak zmiňuji, teploty ve wellness jsou zde stabilní. Mnohá wellness v rámci úspor na energiích snížila teploty ve wellness, což se lidem samozřejmě nelíbí. Rozhodně to není případ wellness v penzionu Modrý jelen – majitelé si tu zakládají na tom, že lidé tu stále mají takový komfort, na který jsou zvyklí.

Ubytovací prostory penzionu Modrý jelen jsou nádherné, je vidět, že pro majitele je zde důležitý každičký detail a jeho podoba.
Opravdu dobře se zde vyspíte. :) To je přece také zásadní skutečnost, která k ubytování patří, že? Penzion má velmi pohodlné postele a peřiny jsou od velmi luxusní značky, která dodává peřiny třeba i do exkluzivních hotelů v Dubaji.

Večer pak můžete posedět v útulné vinárně, odkud lze sledovat i dění u bazénu. Raritou je pak samohrající piano, právě ve vinárně. Dokonalé, že?

Pro hosty tu jsou pak ráno připravené bohaté snídaně, na kterých najdete i méně zvyklé dobroty…

Víc vám také určitě řeknou fotky…myslím, že tento penzion je skutečně rájem na zemi, kde se bude cítit skvěle naprosto každý.

Důležité – pokud máte zájem o rezervaci, udělejte ji přímo přes web, pak je wellness součástí ceny ubytování, žádné doplatky apod. Navíc se s majiteli jistě domluvíte na konkrétních potřebách. 

Penzion Modrý jelen najdete jen malý kousíček od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou 17.

ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / web
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / facebook
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / instagram