Tip na originální dárek – pro novomanžele!

Léto je mimo jiné také obdobím svateb – věřím, že mnoho z vás se právě během léta svateb účastní, coby hosté, družičky, svědci, rodiče, nebo dokonce – máte za sebou, nebo vás letos čeká – Váš DEN D. :)  Ať už je to jakkoliv, pokud je pro vás svatba v jakémkoliv smyslu aktuálním tématem, přečtěte si můj následující článek. Mám pro vás totiž skvělý a naprosto originální tip na dárek, pro novomanžele… Něco takového totiž nemá obdoby – dvě sympatické dámy z Brna dostaly skvělý nápad – právě na naprosto jedinečné dárky. Dnes vám představím ty pro novomanžele… ;) Stojí opravdu za pozornost! ;)

Když jsem dámy Hanku a Katku poznala a poslouchala jejich příběh, jak a proč začaly vyrábět své originální dárky, zcela upřímně, jejich vyprávění mě naprosto nadchlo. Dostaly totiž nápad vytvářet dárky, které nemají obdoby. Takové, ke kterým si obdarovaný vytvoří citové pouto, které bude hlídat a střežit po celý život… A věřte, když takový dárek darujete vy – bude od VÁS – vy se rovněž stanete součástí toho citlivého příběhu, který se bude k danému dárku vázat…

Nebudu vás déle napínat a rovnou prozradím, čím tyto úžasné dárky jsou. Jedná se o KRABIČKY. Zní to možná jednoduše, nezáživně, ale věřte rozhodně tomu tak není.

Hanka a Katka vyrábí designové, plechové krabičky, které se vážou k nejrůznějším příležitostem, životním mylníkům a událostem…  Co je ovšem zajímavé – tak krabičky jsou v podstatě „prázdné“. Najdete v nich – například jako v případě svatebních krabiček – třeba ozdobný blok, krásné pero…

I já, když jsem o těchto dárcích poslouchala – jsem nejdříve nechápala, k čemu téměř prázdná krabička coby dárek slouží. A v tom je právě ta pointa. ;) Už tušíte?

Ano – tím, že jsou krabičky vytvářené k nejrůznějším zásadním událostem, slouží k uchovávání vzpomínek, v podobě drobností, které se k danému dni, události, vážou a které se do krabičky vejdou. :)

Konkrétně – právě svatební krabička, vytvořená v nádherném designu, slouží právě pro uchovávání maličkostí, které vám budou váš „den D“ po celý život připomínat. A je čistě a jenom na vás, co si do takové krabičky schováte.

Může to být třeba podvazek nevěsty, svatební blahopřání, fotky, ubrousek ze svatební tabule, malá kytička z klopy svědků, svatební oznámení, kapesníček ženicha… Možností je opravdu nespočet, tudíž je dárek i do velké míry kreativní záležitostí – je opravdu na obdarovaném, jakou formou a jaké vzpomínky si uchová. ;)

Krabičky jsou plechové – můžete si tedy být jistí, že něco vydrží a dají se i se svým obsahem uchovat skutečně velice dlouho.

Krabičky pro novomanžele koupíte na eshopu jinedarky.cz – a můžete si vybrat z již hotových motivů a designů. Na výběr jsou krabičky třeba v „boho stylu“, nebo v rustikálním, či originálním designu. Součástí každé z krabiček je pak i ozdobný zápisník a pero – ty slouží k zaznamenávání, dle vlastního uvážení –  nejrůznějších okamžiků, zážitků, třeba i přání a rad. A právě pokud si novomanželé uschovají nějaký fyzický předmět k takto zapsanému okamžiku, bude vzpomínka i emoce silnější. Celá krabička může být tak takový hojivý moment po celou dobu manželství. Stejně tak je svobobně na každém, kdy a co do této krabičky uschová. Nemusí to končit svatbením dnem.  

Ovšem, krabičky si tu můžete nechat zhotovit také na zakázku, se jmény novomanželů a v designu, který si vyberete.

Krabičky mohou být balené buď samostatně, nebo v dárkové krabičce se stuhou – tak bude váš dárek vypadat opravdu dokonale. ;)

Tak co říkáte, není právě taková krabička tím nejlepší tipem na dárek pro novomanžele? Za mě naprosto jednoznačně! Věřím, že krabička plná maličkostí ze svatby se stane pro manžele tou nejcennější „truhlicí vzpomínek“, ke které se budou celý život rádi vracet. :)

Svatební krabičky pro novomanžele koupíte na eshopu www.jinedarky.cz

ODKAZ: JINÉ DÁRKY / web, eshop
ODKAZ: JINÉ DÁRKY / facebook
ODKAZ: JINÉ DÁRKY / instagram