Tip na dokonalé svatební místo kousek od Brna – Rybník Lysovice!

Věřím, ze mnozí z vás oceníte inspiraci na jedinečná místa v okolí Brna, která jsou přímo jako dělaná pro uspořádání svatby, nebo jiné oslavy, či události. U Vyškova najdete kouzelný Rybník Lysovice, místo v přírodě, které nepostrádá perfektní vybavenost – a je naprosto ideální právě pro realizaci svateb a dalších eventů. Je to zde opravdu úžasné, také jsem se tu byla podívat a věřím, že vás to zde nadchne stejně, jako mě. Pokud hledáte perfektní místo, navíc kde vám svatbu, či jinou akci připraví na míru a na klíč, je Lysovický rybník naprosto skvělý tip! Víc informací v následujícím článku se spoustou fotek…

Plánujete vy, nebo někdo ve vašem okolí svatbu a hledáte dokonalé místo pro její realizaci? Nebo byste si přáli uspořádat rodinnou oslavu, či jiný event v jedinečném prostředí? Pak si určitě přečtěte můj následující článek, chci vám dát totiž jedno zajímavé doporučení a tip!

O lysovickém rybníku jsem se dozvěděla náhodou loni od své známé – a upřímně, vůbec jsem o existenci tohoto krásného místa, navíc jen kousek od Brna, netušila.
Domluvila jsem si proto s paní majitelkou setkání a jela se sem podívat a věřte, je to zde doslova jako „ráj na zemi“. V kouzelné přírodě, jen kousek za Vyškovem, za vesničkou Lysovice, se nachází jedinečný prostor, který je v mnoha ohledech citlivě koncipován jako naprosto ideální místo – zejména pro realizaci svateb.

Celý areál všem hostům poskytne perfektní vybavenost a zázemí, zkrátka vám zde rozhodně nebude nic chybět!

Svatby (i jiné akce) vám tu připraví a zrealizují na klíč, přesně podle vašich přání a požadavků, tak, abyste nemuseli mít s ničím starost.
Zajistí nádhernou výzdobu – mají i svou vlastní půjčovnu svatebního vybavení, které zahrnuje slavobrány, koberce, stolky, židle, výzdobu a dekorace, různé ozdobné venkovní zápichy, party stan… Mají zde svůj katalog, ze kterého si už jen vyberete to, co se vám líbí.

Samozřejmostí je pak i květinová výzdoba, o kterou se taktéž postarají.

Dle vašich požadavků vám tu zajistí i jakýkoliv catering, rautové stoly, spolupracují s cateringovou firmou Wings ze Slavkova, se kterou mají skvělé zkušenosti. 
V areálu je i plně vybavená kuchyně, je tedy možné vařit a jídla připravovat i na místě. Mají zde i vlastního kuchaře, který vám dle vašich potřeb bude plně k dispozici pro přípravu jídel. 

Nevěstám pak pomohou i s výběrem šatů – spolupracují se salonem Svatební ráj ve Slavkově, doporučí vizážistku, fotografa, není problém pak zajistit hudbu, DJe, živou kapelu, či dokonce cimbálovku! A nejen to – rádi vám zajistí i programy pro děti, ohňostroje, světelnou show…

Není problém připravit i sladké pohoštění, sweet bary, svatební dort…na svatby zde dodává mimo jiné i oblíbená cukrárna Lucius ze Syrovic u Brna – o té jsem vám zde už také psala. :)

Ovšem prioritou je vždy přizpůsobení se přání a požadavkům budoucích novomanželů. Mimo to, je možné si jen areál na svatbu pronajmout a realizaci ponechat přímo vám, nebo vámi vybrané firmě.

Svatební obřady se mohou konat přímo zde, není problém je právě na toto místo zajistit. Obřady jsou obvykle venku, přímo u rybníku – má to opravdu nezaměnitelné kouzlo!

Svatby, ale i jiné akce, je zde možné realizovat celoročně, vše je případně zastřeno, dají se umístit tepelné hořáky…

Co vás bude jistě také zajímat – možnost ubytování. Přímo v tomto areálu se nachází 4 chatky, každá má 4 lůžka. Není problém se tu pak i ubytovat ve vlastních stanech, případně karavanech. Pro novomanžele se zde připravuje i svatební apartmá.
Je zde pak i možnost zajištění ubytování v hotelu ve Vyškově (což je odtud cca 7km).

Zkrátka, tento areál je pro svatby naprosto dokonalý! A samozřejmě zde můžete uspořádat i jakoukoliv jinou akci, pro kterou hledáte krásné prostředí, se zázemím a možností realizace eventů na klíč.

V případě zájmu o víc informací, schůzku, rezervace, kontaktujte paní Hanu Sedlmajerovou na emailu sedlmajerovah@seznam.cz  nebo na tel. 774 816 835.

ODKAZ: SVATBY LYSOVICE / facebook
ODKAZ: SVATBY LYSOVICE / instagram