Představuji: pohybové studio GOOD VIBE!

Milujete pohyb, baví vás tanec – a uvažujete, že byste třeba právě s tancem začali? Jen tak, pro zábavu? Věřte, nikdy není pozdě – i proto mrkněte na můj následující článek! Chci vám totiž představit nové brněnské pohybové studio GOOD VIBE! Najdete ho jen kousek od centra Brna, prostory jsou samy o sobě opravdu překrásné, velké, nové a čisté… Právě ve studiu GOOD VIBE nabízí celou řadu tanečních kurzů, a to jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Tančit sem můžete chodit pro zábavu, pro svůj vlastní, skvělý pocit. A mimo to, v tomto studiu jsou i lekce jumpingu – jistě znáte toto super kardio cvičení na malých trampolínkách. Víc v následujícím článku – a kdo ví, třeba se právě v tomto studiu potkáme!

Zcela upřímně, tanec miluji a láká mě snad celý život „začít tancovat“. Člověk si ale stále klade otázky – „zda na to má, zda mu to půjde, zda bude dostatek času, zkušeností…“ Ovšem, nikdy není pozdě začít – a to platí samozřejmě i o tanci. Tanec je úžasným odreagováním, zábavnou aktivitou, která vám může dodat sebevědomí i pocit ženskosti…

I proto, mrkněte na následující řádky! Chci vám totiž představit nově otevřené pohybové studio GOOD VIBE, kde se právě na tanec v mnoha stylech zaměřují!
A nejen na tanec – do tohoto studia si můžete zajít i na „jumping“ – už jste o tomto sportu slyšeli?

Jumping je výbornou kardio aktivitou, kdy cvičíte – skáčete – na malých trampolínkách. Toto cvičení je skvělé v mnoha ohledech, získáte kondici, dochází ke zpevnění svalů a také pánevního dna.

Mimo to, jumping je úžasný také na eliminaci obtíží v ohledu bolestí zad, kloubů…
Nicméně, toto cvičení – jumping – vám tu určitě ještě představím v budoucnu, ráda bych mu věnovala více prostoru. A věřím, že právě jumping osloví i vás!

Tento článek chci věnovat přece jen celému studiu GOOD VIBE – zaslouží si to! Třeba už jen samotné prostory tohoto studia, věřím, že z nich budete nadšení!
Prostory jsou zcela nové (studio je otevřeno od letošního února), velmi velké, je tu příjemný chládek – takže v horkých měsících se tu budete cítit opravdu dobře. Studio se nachází v komplexu několika budov, dobře zde také zaparkujete – přímo před studiem.

Ve studiu GOOD VIBE je pak prostorná recepce s posezením a dva velké sály. Jeden sál je určený na jumping, je tu spoustu malých trampolínek – kapacitou bývá ale tento sál naplněn cca kolem 25 cvičících, aby měl každý svůj potřebný osobní prostor.

Druhý sál je pak určený na tanec – zde obvykle tančí maximálně 15 osob.
Oba sály jsou prostorné, vybavené nejnovějším ozvučením, s velkými zrcadly…

Jinak jumping zde probíhá formou „open class lekcí“ – což znamená, že můžete kdykoliv na tyto lekce přijít a zúčastnit se (přes rezervace na webu).

Co se pak týká tance, zatančit si sem můžete přijít celou řadu stylů, mezi které patří „contemporary“, tanec na podpatcích, „dance hall“, orientální tanec… Pro více info o tanečních lekcích zde můžete mrknout přímo na web GOOD VIBE

Zatím tu jsou některé z tanečních lekcí rovněž formou „open class“, na září už ovšem budou vypsány pevně dané kurzy – o možnosti zápisu vám dám určitě vědět! Kurzy budou obvykle formou osmi lekcí, s pravidelností 1x – 2x týdně.

Rezervovat se můžete na lekce jak jumpingu, tak i tance ve studiu GOOD VIBE přes rezervační systém, přidávám link.

Ve studiu GOOD VIBE se konají i zajímavé akce, workshopy – sledujte sociální sítě studia (link níže), ať jste v obraze!

Tak co říkáte – pojďte to sem zkusit, ať už jumping, nebo tanec! Já věřím, že budete nadšení!

Studio Good Vibe najdete v Brně na Mlýnské 65.

ODKAZ: GOOD VIBE / web
ODKAZ: GOOD VIBE / facebook
ODKAZ: GOOD VIBE / instagram