Tip – kvalitní a nádherné postele Royal Comfort na brněnském veletrhu Mobitex

Pokud aktuálně řešíte téma nákupu nové postele a nevíte, kde vybrat tu pravou, kvalitní a krásnou, mám pro vás zajímavý tip. V minulosti jsem vám zde psala o brněnském shoroomu Royal Comfort, kde seženete vše pro plnohodnotný spánek – hlavně překrásné postele a matrace značky King Koil a Serta a také kvalitní lůžkoviny. Navíc, vše si budete moci prohlédnout a vyzkoušet již brzy na brněnském veletrhu Mobitex od 26. do 29. února, nebo v Praze, na veletrhu For Interior v březnu. Navíc, během veletrhů bude Royal Comfort poskytovat slevu 15%. ;) Víc informací v následujícím článku!

Věřte, že právě postel je asi tím nejdůležitějším kouskem nábytku, který máte doma – neobejdete se bez ní a rozhodně je dobré vybrat postel takovou, ve které se budete těšit usínat.

Spánkem trávíme skutečně značnou část našeho života a je určitě dobré se v tomto směru „neodbývat“ – jistě mi dáte za pravdu, že není nad to vzbudit se ráno odpočatí a bez bolavých zad. Takže – výběr a nákup postele je nutné zvážit a rozhodnout se pro tu, se kterou budete spokojení, na dlouhé roky.

I proto vám doporučuji, pokud postel aktuálně sháníte, zajít se podívat do obchodu a showroomu Royal Comfort, který najdete v Brně v H-Parku, na Heršpické 1013/11d.

Nabízí tu absolutně vše, co se kvalitního spánku týká. V první řadě to jsou ovšem opravdu nádherné, jedinečné postele a matrace od amerických značek King Koil a Serta, které Royal Comfor výhradně dováží. Mimochodem, obě značky jsou v USA považované za naprostou špičku a patří dokonce mezi 5 největších výrobců postelí a matrací zde. 

I já sama musím uznat, že tak krásné a zajímavé postele v Brně jinde nenajdete. V nabídce tu je celá řada jedinečných typů – za pozornost stojí jak vystavené modely, tak i ty, které si můžete prohlédnout a vybrat z katalogu. Cenově, vzhledem k vysoké kvalitě, variabilitě a úžasnému designu, jsou postele dostupné – v různých cenových relacích.

Celou postel si tu můžete vybrat a hlavně, sestavit přesně podle vašeho přání. Na výběr máte z mnoha možností, velikostí, barevných variant, vyberete si čelo postele, materiál, barvu a co je na posteli to nejzásadnější, tak i matraci.

Ideální je při výběru postele si vše vyzkoušet a zkrátka si chvíli na jednotlivých matracích “poležet”. :) Samozřejmě vám poradí a nasměrují vás, co by vám podle vašich požadavků mohlo vyhovovat.

A právě skvělou příležitost vidět, vyzkoušet si tyto postele, matrace a dozvědět se vše potřebné, budete mít již brzy, a to na brněnském veletrhu Mobitex, který se bude konat od 26. do 29. února.

Pokud jste z Prahy, nebo vám návštěva brněnského Mobitexu nevyjde, můžete vše, co Royal Comfort nabízí, vidět i v Praze – a to na veletrhu For Interior, který bude od 26. do 29. března.

Během obou veletrhů Royal Comfort nabídne klientům 15% veletržní slevu.

Pokud novou postel, matraci, Royal Comfort je rozhodně skvělá volba! ;)

Obchod & showroom Royal Comfort najdete v Brně v H-parku, na Heršpické 1013/11d.

ODKAZ: ROYAL COMFORT / web
ODKAZ: ROYAL COMFORT / facebook
ODKAZ: ROYAL COMFORT / instagram