Tip & doporučení: úklidová firma v Brně – QuickCleaning

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu v Brně? Sháníte paní na pravidelný úklid vaší domácnosti, firmy, nebo i na občasný úklid – třeba po malování, při stěhování, před kolaudací…? Pak si určitě přečtěte můj následující článek, mám pro vás v tomto směru zajímavé doporučení! Mám osobní zkušenost s brněnskou úklidovou firmou QuickCleaning, paní byly uklízet i u nás doma a byla jsem moc spokojená. Perfektní úklid byl opravdu vidět, navíc jsem ocenila velmi příjemné a profesionální jednání. Firma QuickCleaning se snaží všem klientům vyjít vstříc, nabídnou vám vždy to nejlepší řešení s ohlédnutím i k nastavení individuální ceny. Zkrátka – věřím, že tip na dobrou úklidovou firmu mnozí z vás rozhodně oceníte!

Věřím, že mi mnozí dáte za pravdu – pomoc s úklidem je opravdu často ceněná, zvláště, pokud máte větší domácnost a nestíháte se uklízení sami tolik věnovat. Ovšem skvělé je služeb úklidových firem využívat třeba i občasně, při generálních úklidech, po malování, při stěhování, nebo před kolaudacemi.
Vybrat si dobrou úklidovou firmu je samozřejmě důležité, neboť paní na úklid pouštíte do svého soukromí – domů, nebo do firmy. Chce to se rozhodně svěřit do rukou profesionálů, kteří s vámi budou jednat na té nejlepší úrovni a hlavně, zajistí špičkový úklid.

Už v minulosti mi od vás přišlo mnoho dotazů na dobrou úklidovou firmu v Brně – a jsem nyní velmi ráda, že vám mohu jednu takovou, se kterou mám i osobní zkušenost, doporučit.

Mám vyzkoušenou úklidovou firmu QuickCleaning, paní byly uklízet i u nás doma a byla jsem ve všech směrech moc spokojená. Paní majitelka má navíc velmi vstřícné jednání, pobaví se s vámi o tom, co je pro vás v rámci úklidu prioritou, na co se zaměřit, projde si s vámi domácnost a domluvíte se na všem zásadním.

Paní na úklid od firmy QuickCleaning k vám domů přijedou, úklid probíhá efektivně a tak, aby byly patrné ty nejlepší výsledky. Co se pak týká úklidových přípravků, paní mohou využívat buď to, co máte doma a s čím jste zvyklí i vy pracovat, nebo si mohou dovést své vlastní kvalitní přípravky.

 

PŘED

PO

Mimo to, firma disponuje i profesionálním parním čističem, který je skvělý pro odstranění trvalejších nečistot. Je vhodný na vyčištění sprchového koutu a vany od vodního kamene, perfektní je na zanesené a špinavé spáry na dlažbě, ale dá se s ním vyčistit třeba i trouba v kuchyni.

Během úklidu jsem na paní z firmy QuickCleaning nemusela nijak dohlížet, pracují samy a přesně vědí, co mají dělat. Při pravidelných úklidech pak není problém, aby u vás paní pracovaly i po dobu vaší nepřítomnosti. Můžete si být jistí naprostou spolehlivostí, a to i v ohledu zachování vašeho soukromí.
Firma QuickCleaning je samozřejmě i pojištěná pro případ vzniku výjimečných a případných škod.

PŘED

PO

Paní na úklid z firmy QuickCleaning můžete využívat na pravidelné úklidy vaší domácnosti, ale i ve firmách, nebo na úklidy společných prostor v domech. Ovšem, není problém se domluvit a paní na úklid objednat i na mimořádné úklidy, například na mytí oken, na úklidy po malování, při stěhování, před kolaudacemi…

Využít pak můžete i dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě, které firma nabízí – tyto dárkové poukazy určitě mohou potěšit třeba vaše rodiče, prarodiče, kteří pomoc s úklidem také ocení.

Úklidová firma v Brně na skvělé úrovni – určitě budete s QuickCleaning také spokojeni. Víc informací, možnost objednání úklidu i orientační ceník najdete na webu firmy, viz odkaz níže.

ODKAZ: QuickCleaning – úklid v Brně / web
ODKAZ: QuickCleaning – úklid v Brně / facebook