The art of BROW by Benefit

Holky, věnujete dostatečnou pozornost svému obočí?

Asi si říkáte…hloupá otázka. Ale veřte, že právě krásně upravené obočí je na Vašem obličeji snad tím nejdůležitějším „prvkem“, kterému byste onu pozornost právě věnovat měly:)

Téma jménem „obočí“ jsme u nás na blogu řešily už asi před rokem – a to několika články, které jsme o něm napsaly (doporučujeme v rámci krásy Vašeho obočí přečíst:))) – víc zde: SPECIÁLY O OBOČÍ)

Každopádně, pokud lehce tápete, jak by správné obočí mělo vypadat, jak a čím ho upravovat, kde Vám poradí…máme pro Vás jednou skvělou zprávu! Je tady totiž náš oblíbený kosmetický label BENEFIT, díky kterému bude Vaše obočí vypadat…lépe než dokonale. Benefit je totiž právě na „problematiku obočí“ naprostý přeborník a neznám jinou kosmetickou značku, která by právě obočí věnovala tolik pozornosti.

No, nebudeme chodit „kolem horké kaše“ – a rovnou Vám napíšeme, co pro Vás a Vaše obočí Benefit připravil.

Photo 08.07.15 10 41 26

1. BROW BAR

Už jste o Brow Baru slyšely? Ne? Tak to je velká škoda. Brow Bar je totiž skvělá „benefití“ služba – kterou můžete využít – ve vybraných parfumeriích SEPHORA (kde také koupíte produkty Benefit – v Brně je to parfumerie Sephora v Olympii).

V brněnské Olympii, v parfumerii Sephora, se pak o Vás postará zkušená slečna, která Vám Vaše obočí dá zkrátka „do pořádku“.

Na výběr zde máte hned několik možností úprav – barvení obočí, úpravu obočí voskem nebo pinzetou, vytvoření požadovaného tvaru… Kromě obočí Vám zde také upraví partie horního rtu a aplikují umělé řasy.
Služba funguje na objednání na telefoním čísle přímo v parfumerii Sephora (do brněnské Olympie je kontakt 731 124 282)
, případně to můžete zkusit i bez objednání.

Celé ošetření je velmi příjemné a zcela bezbolestné. Navíc, veškeré produkty, které Vám během úpravy vašeho obočí aplikují, jsou velmi šetrné, hypoalergení a navíc, krásně voní :)

Photo 08.07.15 10 50 15

2. ÚŽASNÉ PRODUKTY PRO DOMÁCÍ ÚPRAVU OBOČÍ

Zapomeňte na své dva kamarády, které se Vám o obočí doposud starali – pinzetu a obyčejnou „tužku“, se kterou jste byly zvyklé Vaše obočí „dokreslovat“. Benefit nabízí produktů pro péči a úpravu obočí celou řadu – a všechny mají svou opravdu důležitou „funkci“.

Představím Vám svoje tři nejoblíbenější, na které nedám dopustit:)

 

BROW ZINGS – tvarovací paletka na obočí

Photo 08.07.15 10 43 25

Tato paletka obsahuje vše potřebné pro perfektně tvarované obočí. Samozřejmě tedy i malou pinzetku, se kterou si obočí můžete lehce upravit (píšu záměrně „lehce“, protože doba obočí ala „úzká linka“ je už fakt dávno pryč). Nechybí ani tmavý stín na dokreslení, fixační vosk a dva druhy štětečků – pro nanášení stínu i vosku. Super je i zrcátko v paletce, upravovat tak můžete kdekoliv:) Paletka je dostupná ve třech odstínech, takže můžete vybrat dle přirozeného odstínu Vašeho obočí.

Photo 08.07.15 10 50 56

GIMME BROW – objemový gel na obočí

Photo 08.07.15 10 43 46

Další super věc, která Vám pomůže vykouzlit krásně tvarované obočí. Po použití paletky je super tento speciální gel – který dokáže zvýraznit i ty nejjemnější chloupky. Dodá jim přirozenou barvu a zvýrazní tvar celého Vašeho obočí. Perfektní je malý kartáček, díky kterému můžete obočí i dokreslovat.

Photo 08.07.15 10 45 16

HIGH BROW – rozjasňující tužka pod obočí

Photo 08.07.15 10 43 36

Tak tuto tužku, tu fakt miluju! Používám ji totiž kromě obočí ještě na další partie obličeje, kde je potřeba krásné projasnění – třeba do spodního koutku oka, pod spodní víčko, nebo kolem rtů. Ale zpátky k použití u obočí – tužka ho totiž dokáže opticky nadzvihnout. Tužku stačí aplikovat jedním tahem a pak lehce rozetřít. Výsledek je dokonale projasněná pleť. Pro mě absolutní „must have“:)

Photo 08.07.15 10 49 22

Tak co, ještě nevíte, komu svěříte své obočí? Myslím, že teď už rozhodně ne:)

ODKAZ: BENEFIT COSMETICS CZECH REPUBLIC/facebook

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/web, PARFUMERIE SEPHORA/facebook