Téma: jak na krásné obočí? Zkuste metodu „microblading“ značkou PhiBrows

Dnes to bude jedno ryze holčičí a musím říct, moje velmi oblíbené téma – a to jak na krásné, upravené obočí! Kdo mě zná, ví, že na úpravu obočí si opravdu hodně potrpím. A protože mi od vás často chodí dotazy, jak a hlavně, kde v Brně si nechat udělat skvěle obočí – chci vám dát jeden tip, který je z mého pohledu rozhodně hodně zajímavý! Slyšeli jste už o úpravě obočí metodou microblading, se značkou „PhiBrows“? Vypadá to skvěle – a co je důležité – přirozeně! Víc vám prozradím v článku… :)

Můžu zcela upřímně říct, že co se líčení týká, je pro mě úprava obočí tím nejzásadnějším krokem. Neberu až tak podstatné líčení očí, stíny, rtěnku, ale obočí, tak to musím mít perfektní vždy. :) Samotné se mi líbí výraznější obočí, což je samozřejmě otázkou vkusu, co ale beru jako zásadní je to, aby obočí působilo přirozeným dojmem.

Tytam jsou časy, kdy bylo v kurzu obočí tenounké jako čárka, to dnes působí – dle mě – až odpudivě… :) Nelíbí se mi ani obyčejně vytetované obočí, kdy je na obličeji jednoduše vytetovaná různě silná „čára“, která obočí připomíná často jen zdaleka.

Pokud ovšem přirozené chloupky obočí nemáte, nerostou a toužíte mít krásné a hlavně, přirozené obočí – tak věřte, že to možné je. V dnešní době jsou dostupné nové metody, díky kterým krásné obočí budete mít. Slyšeli jste už o metodě zvané „microblading? O co se jedná?

Microblading je ruční metoda tetování obočí, kdy se pomocí speciální čepelky aplikuje každý chloupek zvlášť – právě tento postup zaručí to, že výsledný efekt je opravdu velice přirozený, což je pro správný vzhled obočí skutečně to zásadní.
Jedná se o 2-3 fázový výkon, to znamená, že se obočí vytváří během min 2 sezení (u mastnější a citlivé pleti jsou sezení 3). Tím, že je zákrok do detailu precizní, je potřeba více návštěv.
Metodu microblading provádí ve svém novém salonu Janys PhiBrows (najdete na Bayerově 16) slečna Jana Hrubá. Pracuje se značkou PhiBrows, což je akademie, která je uznávaná po celém světě. Byla založená v Srbsku Brankem Babićem a název s logem pochází z řeckého písmenka Fí, které se uvádí jako konstanta pro tzv. zlatý řez. Zlatý řez je poměr o hodnotě přibližně 1,618, který je využíván umělci už od renesance, vzhledem k tomu, že působí velmi estetickým dojmem. Můžeme se s ním setkat také v přírodě – např. ulity šneků, šišky atd. No a právě estetického poměru zlatého řezu využil i zakladatel PhiBrows, který vymyslel vyměření obočí podle tohoto poměru.
Tato metoda úpravy obočí je zajímavá i tím, jak se provádí.
Titul microblading artist (umělce) nelze získat hned po absolvování kurzu u akademie, následuje půlroční trénink, podpora pomocí aplikace a teprve až master (školitel) uzná za vhodné, že metodu dotyčný dostatečně ovládá, dostane certifikát a logo, že můžete pracovat pod značkou PhiBrows. Proto je to záruka určité kvality. Slečna Hrubá ze salonu Janys PhiBrows patří mezi pár desítek lidí v ČR, kdo tento certifikát mají a mohou pod značkou PhiBrows pracovat.
Pokud o úpravě obočí uvažujete, můžete si v salonu slečny Hrubé domluvit konzultaci s vyměřením tvaru obočí – konzultace je zde zdarma!
ZDE je kontakt:
Tel. 773 62 62 06
 

Salon Janys PhiBrows, kde si můžete obočí nechat upravit metodou microblading, najdete na adrese Bayerova 16.

KONTAKT:     

Tel. 773 62 62 06

ODKAZ: JANYS PHIBROWS and MAKE UP ARTIST / facebook