Tawan Brno pomáhá dětem, pomozte taky!

Vánoce a celá předvánoční atmosféra má své kouzlo, díky kterému bychom se měli aspoň na chvíli zastavit a zamyslet se, jak udělat radost nejen svým nejbližším, ale i někomu, kdo by si také zasloužil být šťastný – tedy DĚTEM z dětských domovů, kterým právě rodina a ti nejbližší chybí.

I když si to možná často ani neuvědomujeme, jsou to právě děti z dětských domovů, které by si zasloužily mít stejně krásné Vánoce, jako máte Vy, nebo Vaše děti. Pojďte jim proto splnit nějaké jejich tajné vánoční přání! Ale jak na to?

Jeden TIP, kdy se vánoční dáreček dostane přímo do rukou konkrétnímu dítěti, které si Vy vyberete, bychom pro Vás měly:)

strome

THAI MASSAGE CENTRUM TAWAN v Brně, kam obě rády chodíme, připravil pro děti z brněnského dětského domova Dagmar (více zde: DD DAGMAR) úžasnou vánoční akci, díky které můžete někomu udělat radost:)

V Tawanu na Šilingrově náměstí 2 je krásně nazdobený stromeček, na kterém visí přání dětí právě z tohoto dětského domova. Zastavte se tu a vyberte si jedno z 24 přáníček, kupte dárek a zabalený jej doneste zpět pod stromeček.

Dárečky pak z Tawanu odvezou 17. 12. 2014. přímo dětem do domova.

I my se určitě chceme a budeme na této akci podílet – udělejte to samé, pro radost dětí a Váš dobrý pocit:) Děkujeme!

Photo 12.11.14 12 52 30

Více si o úžasném světě thajských masáží – THAI MASSAGE CENTRU TAWAN přečtěte u nás na blogu:
TAWAN by Cool Brno Blog

ODKAZ: TAWAN/WEB
ODKAZ: TAWAN/FACEBOOK