Svět wellness Infinit v Brně na Lesné

Podzim nám pomalu klepe na dveře a venku si asi moc teplého počasí a s ním spojených radostí už neužijeme… Což nevadí – v Brně totiž najdete několik úžasných wellness center, kde si můžete letní relax dopřát kdykoliv. Dnes Vám představíme další z nich!

infinit_logo

O úžasných wellness centrech INFINIT jsme už psaly – značka má po Brně celkem tři místa, která jsou ideálním místem pro Váš dokonalý odpočinek. Vybrat si zde můžete z široké nabídky služeb – prohřát se můžete v bazénu s příjemně teplou vodou, skvělé jsou i sauny (my milujeme hlavně ty bylinkové, které nádnerně voní, super je taky tropická sauna, která má vlhčí prostředí a nižší teplotu), doporučujeme privátní whirpool (za nás tip pro romantické chvíle:), nebo výborně vybavené fitness…

Více se o jednotlivých wellness centrech INFINIT můžete dočíst zde u nás na blogu: WELLNESS CENTRA INFINIT / Cool Brno Blog

My obě wellness centra milujeme, máme malé děti a každodenní tvrdá realita nám moc odpočinku nedopřeje:) I tak se ale snažíme najít si na sebe čas a odpočívat, schovat se do jiného světa, kde je klid, kde si dopřejeme relax a kde zároveň uděláme něco pro své zdraví. A v Brně máme právě nejlepší zkušenost s centry INFINIT. Dnes Vám představíme další skvělý „ráj na zemi“ – SVĚT WELLNESS INFINIT v hotelu Orion v Brně na Lesné.

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

Svět wellness Infinit v hotelu Orion v Brně nabízí svým zákazníkům skvělé služby, kde si každý najde to své. Nás dostalo krásné VODNÍ SPA, kde můžete využít 32 °C relaxační bazén a 34 °C perličkový whirlpool, který vás příjemně promasíruje či uvolní. U bazénu se nachází parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi, jež má pozitivní zdravotní účinky na lidský organismus. U páry je k dispozici ochlazovací sprcha, tzv. tropický déšť – no nezní to skvěle?:)

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

 

Náš další, super romantický tip je PRIVÁTNÍ VÍŘIVÝ WHIRPOOL, kde si můžete dopřát ničím nerušenou chvilku se svou drahou polovičkou:) Nebo vemte partu kámošek a udělejte si senzační party právě zde – whirpool má kapacitu až pět osobt:) Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet příjemný účinek hydromasáží. Součástí privátního whirlpoolu je příjemné posezení, kde si můžete vychutnat občerstvení či relaxovat. Celý prostor je kvalitně ozvučen. V nabídce občerstvení si kromě sýrové mísy, slaných i sladkých pamlsků či osvěžujících nápojů můžete objednat také kvalitní moravská i zahraniční vína.

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

Využít můžete také ze tří typů SAUN (finská rustikální sauna, tropická sauna, selská sauna). My na sauny nedáme dopustit – uleví od bolesti zad, krásně Vás prohřejí a detoxikují Vaše tělo. Takže za nás – pokud se už máme potit, tak jedině v sauně:) Všechny tři typy saun v INFINITU stojí za vyzkoušení, zatímco klasická finská sauna překvapí tradiční vůní, tropická sauna nabízí nevšední zážitek a selská sauna přináší zajímavou atmosféru s automatickým polevem kamen.

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

K ochlazení těla můžete použít ochlazovací zónu se sprchami, finským vědrem, ledem a tropickým deštěm nebo venkovním ochlazovacím bazénkem.

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

Zaujalo nás tady ještě speciální solárium s kolagenem – už jste o něm slyšeli? Ve světě wellness INFINIT se specializují na na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem. Solární sprchy jsou kombinací opalovacích a kolagenových trubic, které zpevňují pokožku a dodávají vitalitu vaší pleti. Výsledkem opalování je přirozeně jemné opálení a hladká zdravá pokožka. Zaručujeme vám výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Více se o soláriích s kolagenem dozvíte zde: Solária s kolagenem / INFINIT 

Pokud máte děti, vyzkoušejte některý z kurzů, který zde pro ně nabízí. Bazén, ve kterém děti plavou, splňuje nejnáročnější požadavky pro plavání dětí s rodiči a poskytuje plně přizpůsobené a vybavené prostory tak, aby pro Vás plavecké kurzy byly příjemným zážitkem. Více se o kurzech plavání pro děti dozvíte zde: PLAVÁNÍ ROSNIČKA

zabka_1

A co vše přesně si můžete v INFINITU na Lesné užít?

Vodní SPA – zážitkový bazén – hloubka 1,2 metrů, teplota 32 °C, perličkový whirlpool – teplota 34 °C, parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi

Saunový svět – finská rustikální sauna (teplota 85 – 95°C, vlhkost 10 – 20 %), tropická sauna (teplota 65 – 75°C,vlhkost 50 – 70 %), selská sauna s parním nárazem (teplota 80 – 90°C)

Privátní whirlpool

Másáže

Fitness

Solárium s kolagenem

Zážitkové balíčky a procedury

Plavání dětí

 

Ještě pořád váháte, jestli wellness centra INFINIT vyzkoušíte?:) My myslíme, že jsou jasnou volbou! A pokud i Vy máte své osobní zážitky z těchto center, napiště nám je a podělte se o své dojmy:)

INFINIT - Brno - 2013-10 - hotel Orion

Svět wellness INFINIT najdete v hotelu Orion, Majdalenky 10, Brno.

ODKAZ: Relaxační centra INFINIT / oficiální web

ODKAZ: Relaxační centra INFINIT v Brně / Facebook