Freeport Late Night Shopping!

Milujete nakupování? Pokud jste ženského pohlaví, věříme, že SAMOZŘEJMĚ!:) A Vaše drahé polovičky nákupy milují přece taky, protože milují Vás:) A my pro Vás máme jeden SUPER SHOPPING TIP!

sk-hp-banner-1240x458-png-226

Outletové centrum FREEPORT v Hatích u Znojma Vám asi představovat nemusíme – věříme, že jste si sem, coby správní „shopaholici“ udělali nejednou výlet. Pokud čistě náhodou (!!!) jste tu ještě nebyli – tak pro Vaše info – Freeport je největší outletové centrum u nás, pod jednou střechou zde najdete až 250 značek celkem v 75ti obchodech. A ceny jsou tady trvale nižší o 30-70% než v jiných obchodech stejných značek. A to se co? Přece vyplatí!!!:)

A právě toto super nákupní centrum má pro Vás už brzy jednu velmi zajímavou akci:

hp-banner-lns-png-230

Freeport letos slaví své 11. narozeniny a při této příležitosti pořádá ojedinělou akci – Late Night Shopping – která proběhne už 20.9.2014!

Čekají Vás slevy roku – budete si moct celý den a večer – až do půl dvanácté – vychutnat pohodové a hlavně, super výhodné nakupovaní značkového oblečení za doprovodu hudby, těšit se můžete na taneční vystoupení pole dance, twerku, samby, focení profesionálními fotografy, ale i na skvělou soutěž o 2 legendární a stylové VESPY – to vše a ještě mnohem více čeká v tento den na všechny návštěvníky outletového centra Freeport v Hatích.

33380l

Nákupy ve Freeportu budou tuto noc ještě výhodnější, neboť již tak nízké outletové ceny se sníží ještě více. Na všechny milovníky kvalitní módy zde čeká přes 250 světových módních značek včetně aktuálních kolekcí i exkluzivních produktů, které zakoupíte pouze zde. Nabídky jednotlivých obchodů budou postupně aktualizovány na www.freeport.cz – nabídky uveřejníme týden před samotnou akcí, která se koná 20.9.2014!

Zlatým hřebem večera pak bude soutěž o 2 VESPY!

18.00 – 23:30 Late Night Shopping
23.00 – vyhlášení 2 výherců – každý vyhraje jednu VESPU

Více info o akci najdete zde: Late Night Shopping 

Oficiální stránky centra: FREEPORT/WEB

Facebook: FREEPORT/FACEBOOK