Svatební inspirace z AMMI

Období svateb je právě teď, na jaře a v létě, doslova v plném proudu! :) Taky se chystáte „pod čepec“? Nebo někdo ve Vašem okolí? Pokud je odpověď „ANO“, mohl by Vás zaujmout můj článek – o nádherných květinách a květinových dekoracích! Připravila jsem pro Vás totiž svatební inspiraci z mého oblíbeného květinového studia AMMI… :)

Nádherné kytice, květinové výzdoby, doplňky…to vše je nedílnou součástí každé svatby a právě květiny také dělají významný den, jakým svatba je, jedinečným.

Sama vzpomínám, jak jsem před deseti lety, kdy jsem se vdávala, květiny na svatbu řešila, ladila, vybírala druhy, barvy – a to nejen pro svoji svatební kytici, ale i pro celkové dekorování svatebních prostor.

A protože je právě toto krásné, jarní a letní období na svatby jako dělané – a Vy mi i často na blogu píšete o různé tipy, které se právě svateb týkají, připravila jsem pro Vás dnes velkou svatební inspiraci, zaměřenou právě na květiny a květinové dekorace, ze studia AMMI na Lesné, kam sama moc ráda chodím.

V AMMI se o květiny a květinovou výzdobu na svatbu dokáží postarat doslova od A do Z. Právě na tomto květinovém studiu si vážím toho, že Vaše přání je zde na prvním místě a vždy Vám vyjdou vstříc. Dokáží Vám poradit, sehnat to, co se Vám líbí a vytvoří přesně to, po čem toužíte. Stačí říct, jakou máte představu… :)

U volby květin a květinové výzdoby na svatbu hraje roli samozřejmě celá řada aspektů – celkový styl svatby, svatební šaty, „dresscode“ hostů, prostředí… I podle toho můžete vybírat takové květiny, které se právě na tu Vaši svatbu budou dokonale hodit.

Co se týká řezaných květin, kytic, na to jsou v AMMI velcí mistři. :) Několik kytic jsem si zde už nechala dělat a vždy k naprosté spokojenosti. A věřím, že i na slavnostní příležitosti – na svatbu, ale třeba i na účel rodinné oslavy, si tu krásnou kytici můžete vybrat.

Kromě svatební kytice, květin pro hosty, si v AMMI můžete nechat vytvořit květinové dekorace přesně na míru – pro celé svatební prostory a také, pro svatební tabuli. Samozřejmě tak, aby vše vzájemně krásně ladilo.

A jak takové výzdoby a dekorace z AMMI vypadají ve skutečnosti? Podívejte se na fotky – myslím, že vypoví o té kráse nejvíc… :)

V květinovém studiu AMMI seženete kromě čerstvých řezaných květin ještě celou řadu dalších, úžasných květinových dekorací, nebo bytových doplňků, jako jsou třeba krásné svíčky, vázičky, sošky, lucerny… Vybírat je tu opravdu z čeho:)

Na svatební kytice a dekorace z AMMI se podívejte také do fotogalerie.

Květinové studio AMMI najdete v Brně na Lesné, na ulici Nejedlého 1.

ODKAZ: STUDIO AMMI / web
ODKAZ: STUDIO AMMI / facebook