Módní trendy pro toto léto – co by Vám ve skříni chybět nemělo?

Zajímají Vás aktuální módní trendy – to, co se danou sezónu nejvíc nosí? Pak si rozhodně přečtěte můj další módní speciál – zaměřený právě na hity tohoto léta, které by Vám v šatní skříni neměly chybět… ;)

Móda je můj velký koníček – což jste už určitě i díky tomuto blogu postřehli. Sleduji aktuální kolekce v obchodech, novinky, trendy i „módní diktát“ – tedy to, co se danou sezónu „nejvíc nosí“. A co je IN právě toto léto? Vysledovala jsem několik „must haves“, věcí, které jsou pro toto léto „módně zásadní“. Jaké to jsou?

OVERSIZE DŽÍNOVÁ BUNDA
Možná jste si už sami v obchodech s módou všimli – snad všude jsou v nabídce oversize džínové bundy – s délkou skoro ke kolenům. Právě taková „džíska“ je rozhodně tou nutností, která je zatraceně v kurzu. A pozor – je i dost praktická. Sama jsem si ji taky pořídila nedám na ni dopustit. Zahřeje Vás v chladnějších chvílích – a to mnohem víc, než její kratší varianta. A skvěle vypadá i ke kraťáskům… ;)

PROUŽKY
Proužky jsou dalším velkým trendem tohoto léta. Nejvíc asi „letí“ proužkované košile, které vypadají úžasně k džínům, nebo džínovým kraťáskům. Jen pozor na barvy a styl proužků – ty vodorovné mohou trochu nelichotivě rozšiřovat postavu.

CROP TOP
Crop top, nebo zkrácený top, si mohou dovolit jen ty z nás, co mají patřičnou odvahu a hlavně, dokonalé bříško – které Vám, díky kratší délce, opravdu vynikne. Takže dámy, v případě tohoto kousku do šatníku je to na zvážení… ;) Ovšem, nutno dodat, na bezchybné postavičce vypadá fakt božsky!

VOLÁNKY
Ach ty volánky! Něžné, romantické, nesmírně ženské! Volánky jsou taky pořádně IN – a to jak na krásných topech, tak i na šatech, nebo sukních. Nebojte se jich! Dodají Vám ženský look a dávku něžné smyslnosti.

TOPY a ŠATY SPADENÉ NA RAMENA
Odhalená ramena jsou dalším trendem pro toto léto a já musím dodat, že se mi právě takový styl moc líbí. Opět působí žensky, uvolněně, stylově. Navíc, volné topy, nebo šaty spadené na ramena, pomůžou zakrýt i všelijaké nedostatky – třeba větší poprsí, nebo bříško. Topy a šaty se spadenými rameny mají všude – super výběr je třeba v HMku.

KRÁTKÉ OVERALY
Krátké overaly, opět ideálně s volánky, nebo spadenými rameny, se nosily už loni a drží se v kurzu i toto léto. Jsou pohodlné a vyloženě letní.

VÝŠIVKY
Ano, i výšivky jsou toto léto hitem – a to v podstatě na jakémkoliv kusu oblečení. V případě výšivek bych byla trochu opatrná, ať Váš výsledný outfit nepůsobí moc „přeplácaně“. Navíc, myslím, že právě výšivky nebudou příliš nadčasovou záležitostí (stejně, jako nášivky loni), proto bych s nákupem takových věcí byla spíš opatrná a nepřeháněla bych to.

Máte i Vy nějaké tipy na trendy tohoto léta? Napiště mi je do komentářů, budu ráda ;)
Zdroj fotek: www.pinterest.com