Svatební inspirace pro pány

Nadcházející léto je oblíbenou svatební sezónou – a pokud svatbu plánujete, ať už vy, nebo někdo ve vašem okolí, mám pro vás v tomto ohledu jedinečnou inspiraci! A tentokrát ne pro vás, dámy, ale pro pány! Chci vám dát tip na dokonalé pánské obleky, ušité přesně na míru, kvalitně, s perfektním zpracováním. Tyto obleky vám navrhne a nechá ušít česká značka Victoriano, jejíž novou pobočku najdete také v Brně, na Lidické 63a. Ve Victorianu si zakládají na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, navrhnou a ušijí přesně takový outfit, který vám dokonale padne. A právě událost, jakou je svatba, si takto precizně zpracovaný oblek přímo žádá! Víc informací a fotek krásných pánských obleků od Victoriano v následujícím článku…

Inspirace na čistě pánské oblékání dlouho na mém blogu nebyla… Je mi jasné, že mezi vámi, čtenáři, převládají víceméně ženy, ovšem – jste to i vy, dámy, kdo můžete vašim drahým polovičkám poradit, kam si pro perfektní oblek zajít.

Zcela upřímně, na dokonale oblečeného muže je vždy skvělý pohled. Mužům perfektně padnoucí oblek vždy sluší, zvlášť, když je ušitý na míru a dokonale zpracovaný do posledního detailu. To by se mělo vždy týkat rozhodně právě obleku ženicha na svatbu. Kdy jindy si také obléci naprosto perfektní oblek? ;)

A právě obleků a kompletních outfitů pro muže se týká i tento můj článek. Chci vám napsat o české značce Victoriano, jejíž novou pobočku najdete také v Brně, na Lidické 63a. 
Mimochodem, já už vám tuto značku na svém blogu představila, můj článek najdete ZDE

VICTORIANO nabízí primárně pánskou módu, nicméně, jedinečné kousky navrhnou a ušíjí také ženám. Oblečení vám zde připraví na jakékoliv příležitosti – na každodenní nošení do práce, na schůzky, oblečení v duchu sportovní elegance a samozřejmě i outfity pro vysoce okázalé a jedinečné příležitosti: obleky, saka, fraky…

Co je naprosto zásadní v celém konceptu nabízených služeb – značka VICTORIANO si zakládá na osobním přístupu ke každému svému zákazníkovi.
Domluvíte si na pobočce VICTORIANO schůzku, zde vám uvaří kávu a proberou s vámi vaše požadavky a představu.

Opravdu dokonalé obleky vám tu ušijí i k tak jedinečné příležitosti, jakou je právě svatba. Jaká jiná příležitost si mimochodem žádá dokonale padnoucí oblek?

Pokud svatbu plánujete, opravdu není lepším místem, kde můžete v klidu svěřit své přání v ohledu oblečení, než právě Victoriano. Pokud navíc nemáte jasnou představu, jak by měl váš outfit vypadat, budou se vám zde ochotně věnovat, pomohou vám oblek vybrat, navrhnout a věřte, budete nadšení! Co jsem sama měla možnost vidět outfity, obleky – právě i pro ženichy, které připravili ve Victoriano, bylo to vždy naprosto perfektní!

Každý kousek outfitu, který vám ve Victorianu ušijí, je perfektně zpracovaný. Oblečení si můžete nechat ušít i s personifikovanými detaily – vyšijí vám iniciály, zpracují vše přesně podle vašeho přání.

Jak přesně postupovat, pokud se rozhodnete svěřit svůj svatební (nebo jakýkoliv jiný) outfit, oblek…právě Victorianu?
Domluvíte si na pobočce VICTORIANO schůzku (ovšem není to nutné, lze přijít i bez předem sjednané schůzky), zde vám uvaří kávu a proberou s vámi vaše požadavky a představu.

Samozřejmě vám také pomohou při výběru – pokud si nejste jistý, jak by měl daný outfit vypadat, dokáží vám pomoci i v tomto směru.
Dále si vyberete látku, střih, detaily daného kusu oblečení – například knoflíčky, vyšité iniciály…

Přesně vás také změří – vzniká totiž zcela originální kousek, šitý přesně na vás. Máte tím tak zaručeno, že vám dané oblečení bude naprosto skvěle sedět.

Žádné další zkoušky, schůzky…již nejsou nutné. Do maximálně čtyř týdnů bude oblečení připraveno k vyzvednutí.

Mimo to, VICTORIANO nabízí i ucelený sortiment mnoha doplňků – a to včetně obuvi, kterou si nechávají zakázkově šít přesně pro svůj vlastní brand. Zkrátka, outfit vám tu vytvoří a vyberou zcela kompletně, a to včetně košile, kravaty a dalších doplňků a také obuvi.

Pánové, co jsem měla možnost vidět obleky od Victoriana, opravdu neznám hezčí. Za sebe vám vřele doporučuji svěřit svůj svatební outfit právě této značce. A vy, dámy, poraďte svým partnerům to samé, uvidíte, budete nadšené – vaší lásce to bude neskutečně slušet. ;)

VICTORIANO najdete v Brně na Lidické 63a, druhá pobočka je pak v Praze, na Myslíkově 2020/4.

ODKAZ: VICTORIANO / web
ODKAZ: VICTORIANO / facebook
ODKAZ: VICTORIANO / instagram