Představuji: stylovou značku VICTORIANO

Pokud si v ohledu módy a oblékání potrpíte na vytříbenost vlastní stylu, na originalitu a jedinečnost, věřím, že vás osloví můj následující článek. Chci vám totiž představit českou, stylovou módní značku VICTORIANO, která svým zákazníkům nabízí výjimečnou módu ušitou na míru. Jedná se primárně o pánské oblékání, nicméně, VICTORIANO nabízí služby také dámám – i pro ženy zde mohou navrhnout a ušít originální oblečení, přesně přizpůsobené konkrétní nositelce. Značka VICTORIANO před nedávem otevřela svou pobočku také v Brně a já věřím, že je rozhodně dobré se s ní blíže seznámit. Víc v následujícím článku…

Sama v oblasti oblékání dávám vždy při výběru přednost menším značkám a mimo to, moc ráda podporuji také českou módní tvorbu. Raději si koupím precizně zpracovaný, kvalitně ušitý kousek, než oblečení z běžných řetězců. Celkově je mi sympatická filozofie „slow fashion“, kdy podporujete menší a lokální značky…

Mimo to, za naprosto nejlepší považuji i možnost nechat si oblečení ušít. Přesně na míru, v originálním stylu. Pokud se svěříte do rukou profesionálů, kteří vám navíc umí poradit a vytvoří vám originální kousek, který vám dokonale padne, je to ta nejlepší možná volba.

A přesně toto nabízí svým klientům česká stylová značka VICTORIANO. Svou první pobočku tato značka otevřela v Praze, ovšem nyní je druhá pobočka VICTORIANO krátce otevřená také u nás, v Brně. Bohužel, v návaznosti na současnou situaci a vládní opatření je tato pobočka aktuálně zavřená, ale i přes to – rozhodně si zaslouží, abyste o ní věděli. 

Značka VICTORIANO nabízí primárně pánskou módu, nicméně, jedinečné kousky navrhnou a ušíjí také ženám – zvláště, pokud máte, milé dámy, stejně jako já, například problém s délkou rukávů, nohavic…u oblečení v běžných obchodech.

Oblečení vám zde navrhou a ušíjí na jakékoliv příležitosti – na každodenní nošení do práce, na schůzky, oblečení v duchu sportovní elegance a samozřejmě i outfity pro vysoce okázalé a jedinečné příležitosti: obleky, saka, fraky…

Co je naprosto zásadní v celém konceptu nabízených služeb – značka VICTORIANO si zakládá na osobním přístupu ke každému svému zákazníkovi.
Domluvíte si na pobočce VICTORIANO schůzku (ovšem není to nutné, lze přijít i bez předem sjednané schůzky), zde vám uvaří kávu a proberou s vámi vaše požadavky a představu.

Samozřejmě vám také pomohou při výběru – pokud si nejste jistý, jak by měl daný outfit vypadat, dokáží vám pomoci i v tomto směru.
Dále si vyberete látku, střih, detaily daného kusu oblečení – například knoflíčky, vyšité iniciály…

Přesně vás také změří – vzniká totiž zcela originální kousek, šitý přesně na vás. Máte tím tak zaručeno, že vám dané oblečení bude naprosto skvěle sedět.

Žádné další zkoušky, schůzky…již nejsou nutné. Do maximálně čtyř týdnů bude oblečení připraveno k vyzvednutí.

Mimo to, značka VICTORIANO poskytuje svým zákazníkům také osobní módní poradenství a kompletní sestavení šatníku – což je zejména v případě mužů často velmi ceněné. Přece jen, pánové někdy nemají pro uchopení vlastního stylu takový cit a rada odborníků je někdy v tomto směru potřeba.

Profesionální stylisté VICTORIANA vám poradí, doporučí vám takové kousky, které by vám ve vaší šatní skříni rozhodně neměly chybět. Zároveň je cílem zvolit takové oblečení, které jde vzájemně skvěle kombinovat. Vámi vybrané kousky vám zde pak samozřejmě ušijí.

Mimo to, VICTORIANO nabízí i ucelený sortiment mnoha doplňků – a to včetně obuvi, kterou si nechávají zakázkově šít přesně pro svůj vlastní brand.

Zkrátka, ve VICTORIANU se oblečete originálně a vkusně – a to od hlavy, až po paty. Navíc, vaše oblečení nebude postrádat váš vlastní, nezaměnitelný styl.

A vy, dámy – doporučte VICTORIANO svým drahým polovičkám, stojí to za to… ;)

VICTORIANO najdete v Brně na Lidické 63a, druhá pobočka je pak v Praze, na Myslíkově 2020/4.

ODKAZ: VICTORIANO / web
ODKAZ: VICTORIANO / facebook
ODKAZ: VICTORIANO / instagram