Svatební festival 2019 – jaký byl?

V pátek 8. a v sobotu 9. listopadu jste mohli načerpat obrovské množství inspirace a tipů pro “DEN D” – svatbu a vše, co k ní patří. V brněnském hotelu Courtyard by Marriott se totiž konal další ročník velkolepého Svatebního festivalu. Zúčastnila jsem se – a dokonce i jako “vysloužilá modelka” jsem měla možnost předvést na módní přehlídce několik nádherných šatů… Jaký Svatební festival byl, co tu bylo k vidění a co rozhodně stálo za pozornost? O tom je moje dnešní reportáž! 

Pokud plánujete vy, nebo někdo ve vašem okolí svatbu, nebo vás zkrátka vše kolem svateb zajímá – tak jste měli jedinečnou možnost načerpat obrovské množství inspirace právě na Svatební festivalu, jehož další ročník se opět konal v nádherných prostorách brněnského hotelu Courtyard by Marriott, a to 8. a 9. listopadu.

Po oba dva dny tu měli návštěvníci možnost vidět opravdu spoustu věcí, které se svatby týkají. Mezi vystavovateli nechyběly svatební salony s ukázkami šatů pro nevěsty, obleky pro muže, zásnubní a snubní prstýnky, květinové výzdoby, nechyběly fotokoutky, prezentace svateních fotografů… Zkrátka, bylo toho opravdu spoustu!

Umístění festivalu v prostorách hotelu Courtyard by Marriott udělalo z celé akce opravdu exkluzivní událost! A věřím, že všichni, kdo sem přišli, odcházeli nadšení!

Doslova pastvou pro oči byly nádherně dekorované sweet bary, sladké dobroty, které jste tu mohli ochutnat. Samozřejmě – byly další inspirací pro vaši svatbu. A můžu vám říct, všechny ty dorty, cupcakeky, dezerty…to bylo něco! Až jsem nevěřila, že jde něco takového vůbec stvořit… :) Dobroty jste tu mohli samozřejmě také ochutnat – to jsem si nenechala ujít ani já. :)

Na Svatebním festivalu také po oba dny probíhaly módní přehlídky, které byly, řekla bych, tím hlavním programem. Své nádherné šaty tu prezentovali svatební salony i módní návrháři – a to opravdu zvučných jmen. Nechyběl například svatební salon CAXA, nádherné šaty měl salon Svatka, návrhář Miroslav Michael Knot, Michaela Ducká, z brněnských obchodů a butiků jste tu mohli vidět úžasné šaty z butiku PoshMe,  nebo z butiku Rinascimento, který najdete v brněnské nově zrekonstruované pasáži Jalta.

Několika módních přehlídek jsem se zúčastnila také já a moc jsem si to užila – a děkuji za příležitost takto trochu zavzpomínat na roky, kdy jsem se modelingu aktivně věnovala. Ovšem, teď už jsem byla mezi modelkami tak trochu “důchodkyně”. :)

Zkrátka, Svatební festival bych i tentokrát ve všech ohledech vydařený, výborně zorganizovaný a myslím, že všichni, pro které je téma “svatba” aktuální, tu rozhodně našli to, co hledali a určitě i mnohem, mnohem více. Tolik pestré svatební inspirace na jednom místě se totiž opravdu jen tak nevidí! :)

Na mnoho fotek té parády se podívejte také do fotogalerie… :)

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – web

ODKAZ: BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL – facebook