Představuji: butik značky Comma ve Freeportu!

Dnes bych vám chtěla představit jednu zajímavou módní značku! Jmenuje se Comma a její vůbec první prodejnu najdete v outletovém centru Freeport na Hatích. Z Brna je to sem kousek a jak dobře vím, mnoho z vás sem jezdí za nákupy – tak i proto vám o značce Comma dnes napíšu něco víc, protože nabízí opravdu moc hezké věci! Nedávno jsem si do Freeportu udělala výlet a pár outfitů v butiku Comma jsem vám nafotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku! ;)

Co se módy týká, moc ráda poznávám pro mě nové a neznámé brandy – i proto jsem se zašla podívat do nově otevřeného butiku německé značky Comma, který najdete právě v oblíbeném outletovém centru Freeport.

Z Brna je to do Freeportu kousek, jste tu za necelou hodinku a jak jistě víte, tím, že je to outletové centrum, tak zde pořídíte mnoho věcí za opravdu super ceny!

Outletový je i obchod Comma a musím říct, mají tady opravdu super věci! Stylově bych je popsala jako sportovně – elegantní, zkrátka, oblečete se tu pro všechny příležitosti. Ovšem největší výběr je oblečení pro běžné, denní nošení.

Moc příjemné jsou i použité materiály – mají tu heboučké svetříky, krásné halenky, trička a překvapily mě džíny! Mají vysoký podíl elastanu, jsou pružné, dokonale sedí a celkově jsou velice pohodlné. Džíny tu mají jak v klasickém zpracování, tak i s různými aplikacemi a zdobením (mě zaujaly ty se třpytivými kamínky).

Aktuálně tu koupíte i spoustu krásných kabátů, super jsou i bundy, nebo umělé kožíšky – ty jsou stále velkým módním hitem!

Mě naprosto nadchl tento kabátek v bledě modré barvě, odnesla jsem si ho i domů. Co mě mile překvapilo, tak bundy i kabáty tu mají dostatečně dlouhé rukávy (s tím mívám obvykle v obchodech velkých módních řetězců problém).

V ohledu elegantní módy tu seženete krásné společenské kalhoty, sukně, saka – jednotlivé kousky se dají vzájemně moc dobře kombinovat, takže si tu můžete sestavit kompletní outfit.

Módním trendem jsou i věci z koženkového materiálu, který já sama miluji – mají tu různé sukně, šaty, nebo kalhoty, taky doporučuji omrknout. ;)

Oblečení značky Comma je v mnoha barvách, uvidíte, že se na podzim a v zimě nemusíme halit jen do šedé a černé. Oživte šatník třeba kouskem v zelené barvě, okrově žluté, nebo oranžové – ve výsledku to pak vypadá perfektně!

Zkrátka, oblečení značky Comma mě moc příjemně překvapilo a vím, že kdykoliv pojedu do Freeportu, do tohoto butiku se stavím mrknout. Až sem pojedete, vzpomeňte si na mě! ;)

Butik značky Comma najdete v outletovém centru Freeport na Hatích u Znojma.

ODKAZ: COMMA FASHION / web / Freeport
ODKAZ: COMMA FASHION / facebook