Stromeček splněných přání v Tawanu

Stejně, jako minulý rok, je i letos v brněnském centru thajských masáží – v TAWANu – stromeček „splněných přání“ dětí z dětského domova Dagmar. Přání můžete splnit i Vy – a tím tak uděláte radost některému z dětí…

…právě Vánoce jsou období, které by mělo být tím nejkrásnějším, hlavně pro děti, které si to opravdu zaslouží. Pokud děti sami máte, jistě vítě, jak Vánoce prožívají, jak se těší. Sama to vidím u svých kluků a je to prostě krásné, díky nim jsou Vánoce naprosto dokonalé:)

Ovšem, na světě je spoustu dětí, které nemají to obrovské štěstí trávit Vánoce s rodinou. Mluvím o dětech z dětských domovů, kteří ty klasické, rodinné Vánoce, častokrát ani nepoznaly. Proto je určitě skvělým nápadem i tyto děti nějak o Vánocích potěšit – a splnit jim přání:)

Právě takový nápad realizují už druhým rokem v centru thajských masáží v Brně, v Tawanu, kde je „stromeček splněných přání“ – dětí z dětského domova Dagmar v Brně.

Photo 26.11.15 19 32 55

Je to jednoduché – každý si tu může ze stromečku „utrhnout“ jedno z přání, které děti napsaly. Stačí pak dáreček pro dané dítě koupit, zabalit a přinést do 16. 12. zpět do Tawanu. Odtud dáreček poputuje k danému dítěti do dětského domova Dagmar.

Photo 26.11.15 19 33 19Photo 26.11.15 19 33 26

I já jsem si tu jedno přáníčko vzala a moc ráda dáreček koupím – a tím udělám radost:) Pojďte do toho se mnou, je to přece krásný pocit, splnit někomu přání, že?:)

Photo 26.11.15 19 37 31

Centrum thajských masáží TAWAN najdete v Brně na Šilingrově náměstí, v budově hotelu Barceló Brno Palace.

Více si o úžasném světě thajských masáží – THAI MASSAGE CENTRU TAWAN přečtěte na blogu: TAWAN by Cool Brno Blog

ODKAZ: TAWAN/WEB
ODKAZ: TAWAN/FACEBOOK