Stromeček splněných přání v Tawanu

I letos najdete v brněnském centru thajských masáží – v TAWANu – stromeček „splněných přání“ dětí z dětského domova Dagmar. Přání můžete splnit i Vy – a tím tak uděláte radost některému z dětí…

…právě Vánoce jsou období, které by mělo být tím nejkrásnějším, hlavně pro děti, které si to opravdu zaslouží. Pokud děti sami máte, jistě vítě, jak Vánoce prožívají, jak se těší. Sama to vidím u svých kluků a je to prostě krásné, díky nim jsou Vánoce naprosto dokonalé:)

Ovšem, na světě je spoustu dětí, které nemají to obrovské štěstí trávit Vánoce s rodinou. Mluvím o dětech z dětských domovů, kteří ty klasické, rodinné Vánoce, častokrát ani nepoznaly. Proto je určitě skvělým nápadem i tyto děti nějak o Vánocích potěšit – a splnit jim přání:)

Právě takový nápad realizují už třetím rokem v centru thajských masáží v Brně, v Tawanu, kde je „stromeček splněných přání“ – dětí z dětského domova Dagmar v Brně.

15300739_10209944281955993_693093784_n

Je to jednoduché – každý si tu může ze stromečku „utrhnout“ jedno z přání, které děti napsaly. Stačí pak dáreček pro dané dítě koupit, zabalit a přinést do 18. 12. zpět do Tawanu. Odtud dáreček poputuje k danému dítěti do dětského domova Dagmar.

Udělejte radost…stojí to za to!:)

Centrum thajských masáží TAWAN najdete v Brně na Šilingrově náměstí, v budově hotelu Barceló Brno Palace.

ODKAZ: TAWAN/WEB

ODKAZ: TAWAN/FACEBOOK