Sportovní aktivity i grilování v centru Brna – v areálu Nové Zbrojovky u restaurace Re.SET!

Venku krásné letní počasí, které přímo vybízí k mnoha outdoorovým aktivitám, na které jsme se přece tolik celý rok těšili! I proto věřím, že oceníte mou inspiraci – jestlipak víte, že téměř v centru Brna, v areálu Nové Zbrojovky, najdete skvěle vybavený venkovní sportovní areál s mnoha možnostmi vyžití? Můžete si tu zahrát beach volejbal, street basket, fotbal, je tu i workoutové hřiště… Zajímavostí je pak možnost pronájmu venkovního grilu – a pozor, zajistí vám tu i veškeré jídlo! Nechybí venkovní stánek s občerstvením, hřiště s prolézačkami pro děti… Tyto aktivity a služby zde nabízí zdejší příjemná restaurace Re.SET, o které jsem vám už psala… Vládne tu klid a pohoda, určitě doporučuji si sem zajít, má to tady moc fajn atmosféru! POZOR – přes léto tu můžete navštívit i letní kino! Víc v následujícím článku!

Věřím, že stále mnoho z vás neví o tom, že nově zrekonstruovaný areál brněnské Nové Zbrojovky je otevřený a přístupný i široké veřejnosti. Může sem kdokoliv z vás přijít – a využívat skvělé služby, které areál nabízí.

Veřejnosti je určená také příjemná zdejší restaurace Re.SET, o té jsem vám mimochodem na svém blogu už několikrát psala. Do restaurace Re:SET se můžete stavit na kávu, něco malého k jídlu a přes obědy se tu i najíte, vaří opravdu dobře – potvrzuji z vlastní zkušenosti. :)

Ovšem, věřím, že aktuálně oceníte asi nejvíc možnost být venku – a právě restaurace Re.SET v areálu Nové Zbrojovky provozuje i outdoorové sportovní aktivity – hřiště na beach volejbal, street basket, fotbal…

Tyto aktivity zde můžete využít, stačí si udělat jen online rezervaci přes web restaurace Re.SET!

Najdete zde i workoutové hřiště!

Aktivity si tu můžete pronajmout i z dlouhodobého hlediska – např. pravidelně v určitý den dané hřiště i na danou hodinu.

Naprosto skvělou službou je ovšem možnost pronájem grilu – a to i s jídlem, na které mátě chuť! V areálu najdete venkovní gril, opět si můžete pronajmout přímo přes web restaurace Re.SET.

V rezervačním online formuláři pak máte možnost vybrat si i jaké jídlo chcete připravit – v grilovací nabídce nechybí steaky, losos, sýry, burgery, zelenina… stačí vybrat, na co máte chuť!

Cena za pronájem grilu je 300 ,- na dvě hodiny.  Při objednávce balíčků s jídlem na gril nad 2000,- je půjčení grilu na 2h zdarma.

Můžete si tu naplánovat fajn odpoledne s přáteli – s grilováním, beach volejbalem, fotbalem…

Super je, že v areálu je opravdu klid – i na to, že jste opravdu téměř v centru Brna. Oceníte i možnost parkování na 1 hodinu zdarma, jezdí sem i mhd.

Mimochodem, právě areál se sportovními aktivitami, grilem…je skvělý i pro organizování různých soukromých akcí, oslav, dětských dnů a dalších privátních akcí. Restaurace Re.SET vám mimo jiné ráda zajistí i catering na přání!

Přes letní sezónu je zde v provozu i letní kino, které provozuje Kino ART. Hraje se každý den od 21:30, přesný program a více info najdete na webu www.kinoart.cz.

Myslím, že pokud hledáte fajn program – pro sebe, své přátele, rodinu, je čas strávený v areálu Nové Zbrojovky opravdu fajn, hlavně teď, v létě, kdy můžeme být venku. Vyzkoušejte, nebudete litovat!

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web, rezervace aktivit
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram

ODKAZ: NOVÁ ZBROJOVKA / web