Kam s dětmi v Brně v létě? Na Sokolák – na skákadla ve vodě!

Trávíte s dětmi léto v Brně a hledáte inspiraci, kam za zábavou a hlavně, za koupáním? Pak si určitě přečtěte následující článek – mám pro vás přímo skvělý tip! Na přehradě na Sokolském koupališti (hned pod Maximusem) jsou opět ve vodě nafukovací skákací atrakce Skoč si! Pro děti skvělá zábava a vyřádit se tu můžete i vy, dospělí. Já sem s dětmi chodím už třetí sezónu, kluci tu jsou pokaždé naprosto nadšení! A voda v přehradě je ideální na koupání, teplá a stále čistá. Čtěte dál…

Vymyslet pro děti fajn prázdninový program, to je občas celkem „oříšek“. Zvlášť, pokud je teplo a nejlépe je hlavně u vody. Pokud nevíte, kam s dětmi vyrazit – kde by je to bavilo, mohly se vykoupat a zažít i zábavu a odreagování – doporučuji vyrazit právě na „Sokolák“ na přehradu!

Právě zde jsou i tuto sezónu ve vodě nafukovací skákací atrakce, kde se děti (i dospělí) mohou skvěle „vyblbnout“. :) Možná tyto atrakce znáte i ze zahraničních dovolených – bývají často v moři u pláží. A je opravdu moc fajn, že něco takového máme i u nás, v Brně!

Skákadla Skoč si jsou určena pro všechny, kdo umí plavat – ovšem každý pro vstup dostane od personálu plovací vestu – samozřejmě bezpečnost je zde naprostou prioritou.

Na skákadlech si děti opravdu užijí – mohou je přelézat, skákat na nich, vylézt nahoru a skočit do vody. Gumový materiál, ze kterého jsou skákadla vyrobena, v kontaktu s vodou hezky klouže, takže je zábava o to větší! :)

Vstupné platíte za hodinou strávenou na skákadlech – a myslím, že pro děti je právě hodina strávená zde zcela dostačující!
Vy, rodiče, buď můžete děti na skákadla doprovodit – a zkusit, co dokážete :) – nebo vše sledujete ze břehu, nebo z mostku vedoucího ke skákadlům.

Na břehu se můžete opalovat, je tu mnoho stromů, takže příjemný chládek. V okolí jsou i sportoviště a samozřejmě i bistra s jídlem, nejblíž je fajn bistro Pergola, já se sem stavila teď s dětmi a vaří opravdu fajn. Mají i zmrzku a letní drinky.

Rodiče – na skákadla Skoč si na Sokolák byste s dětmi měli během léta rozhodně zajít! Uvidíte, že děti budou přímo nadšené!

Skákadla jsou v provozu každý den od 9. do 20. hodiny, samozřejmě v závislosti na přízni počasí.

ODKAZ: SKOČ SI / facebook
ODKAZ: SKOČ SI / instagram