Nejlepší péče o vlnité vlasy v Brně – v salonu Okénka!

Dámy, majitelky kudrnatých vlásků, určitě víte, že právě vlny & kudrny vyžadují poměrně specifickou péči. Ideální cestou, jak kudrnatým vlasům dodat, co potřebují a těšit se tak z božské vlnité hřívy, je aplikovat tzv. CGM metodu. Věřím, že jste o ní už určitě slyšely – v poslední době je to v souvislosti s kudrnatými vlasy hojně používaný pojem. Ovšem právě CGM metoda je poměrně věda – zvlášť pro ty z vás, kdo s ní nemáte zcela žádné zkušenosti. Proto – svěřte se do péče CGM kadeřnictví, kde vám vše vysvětlí, naučí vás, jak s vlasy pracovat, co používat… A budou tu o vaše vlny i pravidelně pečovat. V Brně máme zatím jediný CGM salon – Salon Okénka v Komárově. Chodím sem i já a nedám tu na ně dopustit! Co vše v ohledu péče o vlnité vlasy v tomto salonu nabízí? Víc v následujícím článku…

Až díky CGM metodě jsem zjistila, jak se moje vlasy vlastně dokáží krásně vlnit. A mimo to, konečně jsem si začala svoje vlny užívat! Do doby, než jsem s CGM metodou začala, jsem s vlasy upřímně moc spokojená nebyla. Mám vlasy velmi jemné a nesprávná péče často zajistila to, že vlny byly zplihlé, bez objemu, vlasy se mi i často mastily… Navíc, konečky vlasů se mi nehezky krepatěly, zkráta, žádná paráda… A ani jsem vlastně nevěděla, jak se mám o vlasy správně starat…

Pak mi kamaráda řekla o CGM metodě a já se rozhodla ji vyzkoušet. Objednala jsem si vhodné produkty a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Byla jsem nadšená! Ovšem, v rámci této metody je rozhodně nejlepší, když vám poradí odborník – na vaše vlasy se podívá, vyberete vhodné produkty a doporučí vám, jak s vlasy pracovat.
CGM metoda totiž není „jen“ o produktech. Důležitá je správná technika mytí, foukání, musíte používat i vhodný ručník, gumičky na spaní do vlasů…

Ale holky povím vám, stojí to fakt za to!
Takže vřele doporučuji CGM metodu zkusit. Jak začít? Ideálně návštěvou správného kadeřnictví. V Brně je jen jedno jediné CGM kadeřnictví – Salon Okénka, který najdete na Svatopetrské 30 v Brně – Komárově.

Sama jsem sem také začala chodit před více než půl rokem a jsem z jejich služeb nadšená! Kadeřnice, které zde pracují, CGM metodě rozumí do posledního detailu.

Co je skvělé, tak zde vaše vlasy otestují – zjistí, co vláskům chybí, zda protein, hydratace, nebo obojí. Podle toho pak zvolí ty správné produkty přesně pro vás.

Mimo to, vlasy vám zde i hloubkově vyčistí, a to speciálním čištění Malibu C – na to sem jdu v říjnu, takže vám o tomto čištění napíšu víc!

V Salonu Okénka vlásky samozřejmě také stříhají, barví – a to CGM friendly barvami. Můžete sem zajít i na melír, zesvětlení, nebo i oblíbenou balayage – na té jsem tu byla nyní já a jsem moc spokojená. Na léto je zesvětlení super! A právě v Salonu Okénka i zesvětlení dělají velice šetrně v ohledu k vašim vlasům.

V salonu si pak můžete koupit i vhodné produkty pro domácí péči – doporučí vám ty pravé. Je fajn, že produkty tu mají i v malých, cestovních velikostech – kdy si tak můžete daný přípravek zkusit, zda vám vůbec vyhovuje.

Holky – každá kudrnka v Brně i okolí by měla tento salon znát, vyzkoušet. Dám ruku do ohně za to, že budete nadšené! A také překvapené, jak vaše vlasy dokážou ožít a božsky se zvlnit.

Salon Okénka najdete v Brně na Svatopetrské 30.

ODKAZ: SALON OKÉNKA / facebook
ODKAZ: SALON OKÉNKA / instagram