Sportovní akce, firemní eventy a oslavy v areálu Nové Zbrojovky

O areálu Nové Zbrojovky jsem vám zde už několikrát psala – jistě víte, že je to zde přístupné i veřejnosti a právě zde můžete využívat i celou řadu aktivit! A nejen to – stojí za to sem zajet i za dobrým jídlem. Sportoviště, pronájem venkovního grilu – i se zajištěním jídla, catering pro vaše aktivity…o to vše se stará zdejší restaurace Re.SET. Ta také zrealizuje nejrůznější akce zde, ať už se jedná o firemní eventy, teambuildingy, nebo oslavy… Uspořádat jakoukoliv akci právě zde je skvělý nápad – areál Nové Zbrojovky se nachází téměř v centru Brna, ale i tak je tu dostatečný klid a soukromí. A nebude vám tu chybět i vyžití a skvělé jídlo! Čtěte dál!

Často mi od vás chodí dotazy na téma, kde v Brně uspořádat nejrůznější akce, oslavy, firemní setkání… Nyní, když to počasí ještě dovolí, je opravdu výborným tipem pro takovéto eventy areál Nové Zbrojovky! O tom jsem vám zde už několikrát psala – vždy zejména s tím sdělením, že je to zde přístupné i veřejnosti, o čemž mnoho lidí dlouho nevědělo…

Ano, v tomto areálu sídlí i firmy, ale jsou tu vítaní všichni lidé, kteří hledají vyžití a zábavu v příjemném prostředí a také, dobré a kvalitní jídlo.

O vyžití pro veřejnost se tu stará zejména zdejší restaurace Re.SET.

Za zmínku stojí i kantýna restaurace Re.SET, kam se můžete stavit i na oběd! Denně zde vaří několik jídel na výběr – mnohá jsem odtud už ochutnala a potvrzuji, že vaří přímo skvěle! 
Mimochodem, parkování v areálu Zbrojovky je na hodinku zdarma, můžete zaparkovat v těsné blízkosti restaurace. A je tu i krásné hřiště pro děti – maminky jistě ocení. Tak pokud hledáte tip, kam na oběd v „tomto koutě Brna“, zkuste to právě sem! 

Restaurace Re.SET zde provozuje i veškerá venkovní sportoviště!

Právě tato sportoviště si můžete pronajmout – k dispozici vám je zde hřiště na fotbal, hřiště na beach volejbal, nebo basket. Tato hřiště si tu můžete pronajmout i na pravidelné termíny!

Tyto aktivity zde můžete využít, stačí si udělat jen online rezervaci přes web restaurace Re.SET!

Najdete zde i workoutové hřiště!

Mimo to, právě zde si lze pronajmout i venkovní grily.

Můžete tu tedy uspořádat grilovací party – pozvete přátele, rodinu, nebo se vás tu může sejít celá parta a gril si pronajmete společně!

Skvělé je, že restaurace Re.SET rovněž nabízí i zajištění jídla na gril! Z jejich pestré nabídky si rozhodně vyberete. V grilovací nabídce nechybí steaky, losos, sýry, burgery, přílohy, zeleninové saláty, omáčky… jsou to samá výborná jídla na gril, které se těší všeobecné oblibě.

Právě tyto venkovní prostory jsou pak pro tuto vynikající vybavenost i přímo ideálním místem pro uspořádání nejrůznějších oslav, firemních setkání, teambuildingů… Všichni zúčastnění těchto akcí jistě uvítají hezké prostředí, kde vás neruší hluk města, jste tu v uzavřeném areálu, kde mimochodem i pohodlně zaparkujete.

Restaurace Re.SET vám tu vaši privátní akci ráda připraví a zajistí ve všech detailech!
Postarají se v první řadě samozřejmě o catering, s čímž mají velké zkušenosti. Stačí se jen domluvit na požadavcích!

Zpestřením jakékoliv akce zde je samozřejmě i zmiňované venkovní grilování. Restaurace Re.SET vám opět zajistí vše potřebné na gril, z jejich grilovací nabídky si jistě vyberete. A opékat tu můžete třeba i špekáčky na ohni!

Programem pak tu mohou být nejrůznější sportovní turnaje na některém ze zdejších sportovišť.

Není problém pak zajistit i party stany, nebo další program – který si budete přát!

Pokud hledáte hezké místo v centru Brna, kde se o vaši akci postarají a nebude tu chybět nejen dobré jídlo, ale i pestré vyžití – je areál Nové Zbrojovky rozhodně tím pravým! V případě zájmu o víc info kontaktujte přímo majitele restaurace Re.SET na emailu info@resetfood.cz.

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web, rezervace aktivit
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram

ODKAZ: NOVÁ ZBROJOVKA / web