Speciál o obočí – Lily Lolo Eyebrow duo

Speciál o obočí pokračuje! Tentokrát se značkou Lily Lolo!

V našem speciálu vám tentokrát přinášíme další super kosmetickou vychytávku, se kterou upravíte vaše obočí raz dva!

Jedná se o produkt značky LILY LOLO. Lily Lolo je britská dekorativní kosmetika, která nabízí ucelenou řadu minerální dekorativní kosmetiky, zahrnující minerální make-up a jiné minerální pudry. Veškeré produkty tohoto labelu jsou 100% přírodní – tedy bez použití chemických látek, vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin a hlavně, nejsou testované na zvířatech!

LILY LOLO DUO SADA NA OBOČÍ
Každá sada je zabalená do kazety s praktickým zrcátkem a obsahuje hnědý pudr, který vyplní nežádoucí mezery a přirozeně zvýrazní obočí, a přírodní vosk, který na celý den zafixuje tvar obočí. Duo na obočí je dostupné ve třech přirozených odstínech.

Sešikmeným koncem oboustranného štětce na obočí naneste tónovaný pudr krátkými tahy ve směru růstu obočí. Poté na obočí naneste stejným způsobem vosk, který zafixuje barvu, a zajistí, že obočí vydrží v upraveném tvaru celý den.

A jaký udělala tato sada dojem na nás? Obě jsme ji vyzkoušely – každá máme jiný typ, barvu a tvar obočí… Přesto nám oběma sada pomohla obočí perfektně vytvarovat – štěteček má tu správnou „tvrdost“, díky které s ním můžete kreslit téměř, jako s tužkou, ovšem s itenzitou barvy, jakou si sama zvolíte (nanesete si množství hnědého pudru).

Fixační vosk pak opravdu podrží tvar obočí celý den v takovém stavu, do jakého si ho ráno upravíte.

Opravdu můžeme jen doporučit!

 

Tady se podívejte na video, které podrobně vysvětluje, jak Lily Lolo Eyebrow Duo používat:

 

Širokou nabídku kosmetiky značky Lily Lolo exkluzivně seženete v brněnském kosmetickém salónu SlimFOX – tady je odkaz: SALON SLIMFOX

eyebrow