Soutěž – zažijte večeři na Titanicu!

Brněnská výstava Titanic připravila pro své návštěvníky jeden nevšední, gastronomický zážitek – a to večeři, degustační menu, inspirované reálnými jídelními lístky první, druhé a třetí třídy na Titaniku. Večeře se bude podávat pouze 13. března ve 20:00, v prostorách výstavy Titanic – tudíž dojem to bude více než reálný! Na tuto událost je limitovaný počet míst – a já vám dvě místa dnes nabídnu ve své soutěži! :)

Věřte, že takto autentický zážitek z legendární plavby na Titanicu opravdu jen tak nezažijete – navíc, kdy budete mít možnost ochutnat jedinečné menu, které jedli cestující během své cesty, která neměla bohužel nejšťastnější konec…

Večeře formou degustačního menu se bude podávat jen jeden jediný den, a to 13. března od 20:00 – přímo v prostorách francouzské kavárny.

Zde bude návštěvníkům naservírováno degustační menu inspirované reálnými jídelními lístky první, druhé a třetí třídy na Titaniku, které sestavili renomovaní šéfkuchaři za použití originálních dobových receptur. Navíc se účastníci této slavnostní večeře dozvědí další podrobnosti o tom, jak opravdoví cestující prožívali celou plavbu, ale na rozdíl od nich se všichni vrátí v pořádku domů.

A rozhodně se nemusíte obávat, že by se například ve třetí třídě jedlo příliš skromně. Titanic byl proslulý svým luxusem a prvotřídním servisem, který poskytoval cestujícím všech tříd.

Já vám přináším jedinečnou možnost dvě místa na tuto večeři vyhrát – vyhrát můžete pro sebe a někoho, s kým byste se rádi této události zúčastnili. ;)

Jak soutěžit? 

  1. like FB profilu Cool Brno Blog
  2. do komentářů pod příspěvek na FB Cool Brno Blog označte někoho, s kým byste rádi na večeři na Titanicu šli
  3. sledujte profil na Instagramu @coolbrnoblog

Z komentářů pak 10. 3. vylosuji výherce. ;)

Hodně štěstí! :)

ODKAZ: TITANIC VÝSTAVA BRNO / web
ODKAZ: TITANIC VÝSTAVA BRNO / facebook