Kosmetika: otestováno. Zimní péče od Biodermy

V zimě má naše pleť zvýšené nároky! Dáváte jí vše potřebné, aby netrpěla? Mám pro vás další recenzi, zaměřenou právě na kosmetické vychytávky – na zimu!

Já sama zimu vůbec nemusím… Celkově nemám ráda chlad, jsem prostě jako většina ženských neustále “zmrzlá”:) Každou chvíli je nějaké nachlazení, rýma, vadí mi přechody teplot, přetopená obchodní centra, ráno zmrzlé auto, když vezu děti do školky… Zkrátka, zima je náročná ve všech směrech:)

V zimě trpí také naše pleť, která je nepříznivým zimním vlivům vystavována. Moc jí neprospívají teploty pod nulou, ale také zmiňované přechody ze zimy do tepla a naopak. Proto je potřeba v zimě vybrat adekvátní produkty, které nás a naši pleť chrání.

Mám proto pro vás další kosmetickou recenzi – zaměřenou na kosmetické vychytávky, které moji pokožce pomáhají zimu přežít:)

Atoderm – Výživný tělový krém

Výživný tělový krém Atoderm vhodný pro normální až suchou pokožku, se sklonem k atopii. Moje celá rodina trpí v různých formách na ekzémy, zejména tedy starší syn – a právě kosmetika Bioderma z řady Atoderm mu velmi pomáhá.

Krém pokožku krásně zklidňuje, zmírňuje svědění, navíc posiluje hydrataci pleti. Krém má lehčí konzistenci, dobře se roztírá, pokožka ho velmi dobře absorbuje. Nezanechává pocit mastnoty. Vůně je lehounká, velmi příjemná.

Snášenlivost je naprosto vynikající – vhodné i pro silně podrážděnou kůži. Ideální věc na zimu, kdy pokožka vyžaduje více intenzivní péči. Skvělý produkt pro všechny členy rodiny, včetně malých dětí:)

Atoderm – Sprchový olej

Obecně mám všechny olejíčky na tělo ráda, sama mám taky dost suchou kůži a oleje ráda používám.  A sprchový olej? Ten je pro moji pokožku právě tím nejlepším:)

Rozhodně se ale nebojte nějaké přehnané “mastnoty” – naopak, tento úžasný olejíček od Biodermy je nemastný – nazvala bych ho spíš “suchým sprchovým olejem”:) Má skvělou texturu, velmi jemnou, krémovou a hezkou, jemnou vůni, která je patrná i po osprchování.

Olej vytvoří velmi jemnou pěnu, dobře se roztírá, není nijak hutný. Dobré je, že opravdu po použití vidíte, že je kůže viditelně hydratovaná a vyživená – a tento pocit přetrvá fakt dlouho.

Atoderm – Krém na ruce

Krém pokožku rukou krásně zklidňuje, zmírňuje svědění, navíc posiluje hydrataci pleti. Má lehčí konzistenci, dobře se roztírá, pokožka ho velmi dobře absorbuje. Nezanechává pocit mastnoty. Vůně je lehounká, velmi příjemná.

Pocit na rukou je dlouhodobě příjemný, krém eliminuje pocit nepříjemné suchosti kůže. Na zimu opět přímo skvělá volba!

Atoderm – Hydratační balzám na rty

Výborný hydratační balzám na rty, který je ideální právě i na zimu! Pokožka rtů během chladného počasí trpí a je dobré o ni patřičně pečovat.

Balzám je vysoce hydratační, rty vyživuje, zvláčňuje a zklidňuje.

Navíc, je zcela bez parfemace, je tedy skvěle snášený. Textura je lehká, krémová, velice příjemná. Super věc, kterou mám během zimy stále po ruce! :)

Vše koupíte v běžných lékárnách.