SOUTĚŽ! Proleťte se v leteckém simulátoru AIRWINE!

Mám pro Vás další skvělou soutěž, která tu doposud na blogu fakt nebyla! Můžete totiž vyhrát úžasnou zkušenost a zážitek, který rozhodně nebývá na programu běžného dne! „Proletíte“ se v leteckém simulátoru AirWine a vyzkoušíte si, jaké to je pilovat ohromný Boeing 737!

Ruku na srdce, kdo z Vás by netoužil něco podobnéno zažít? Já svoji vlastní zkušenost z AirWine mám – proletěla jsem se nejen nad Brnem, ale dokonce jsem si vyzkoušela pilotování poškozeného letounu a následné přistání na řece Hudson a povím Vám, byl to adrenalin – a díky bohu, jen v bezpečí simulátoru.

Prožitek je v letecké simulátoru AirWine skutečně naprosto věrohodný a od pocitu “ve vzduchu” naprosto k nerozeznání – výhled z kokpitu zajišťují projekce na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°, která vytváří realistický dojem.

Vyzkoušet si tu můžete několik “letových programů“ – a kromě toho, ochutnáte vynikající domácí víno v místním sklípku. Můžete s sebou vzít i přátele, nebo zde rovnou uspořádáte oslavu – s hodně výjimečným programem, kdy si všichni mohou “zapilotovat” letadlo. Tak jedinečné zážitky přece nebývají na programu každého dne, že?:)

Zpátky ale k soutěži, o které jsem Vám hned v úvodu psala.

Letecký simulátor AirWine Vám do soutěže věnoval rovnou 2 ceny, pro 2 výherce, a to: poukaz na program Pilot a poukaz na program Sully, kdy si vyzkoušíte právě přistání na řece Hudson v New Yorku.

Podmínky soutěže:

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte “like” FB profilu AirWine
  3. Odpovězte na soutěžní otázku: SIMULÁTOR JAKÉHO TYPU LETADLA NAJDETE V AIRWINE?Odpovědi pište do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

    A nezapomeňte soutěž sdílet a říct o ni svým kamarádům ;)

    Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook