Soutěž o vstupenky na Elán Open Air v Mikulově!

Nejpopulárnější legendární česko-slovenská rocková skupina Elán připravuje jedinečnou koncertní šňůru „Open air 2017“. Koncertní mega show proběhne ve třech nejlepších amfiteátrech České republiky, a to v Českých Budějovicích, Mikulově a Plzni. A právě na mikulovský koncert můžete nyní vyhrát vstupenky!

Fanoušci se mohou těšit na řadu starých i nových skladeb a písní, které si budou moci se skupinou Elán společně zazpívat. Je připraven bohatý doprovodný program a zajímavé předkapely, které nesmí na „Open air 2017“ skupiny Elán chybět. To, že je na co se těšit, již naznačuje i název celé tour „Živých nás nedostanů“ k třicátému výročí alba Hodina Slovenčiny.

FOTO: Jano Taufer

„Živých nás nedostanů“ – výstižný název pro jedno z posledních open air tour vystoupení skupiny Elán. Každé z měst bude letošní rok poctěno návštěvou nejznámější česko-slovenské skupiny Elán, a to ve velkém stylu. V každém městě se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, zajímavé předkapely nebo světelnou show. Ti, kdo preferují větší komfort, si mohou zakoupit VIP vstupenky na všechny tři koncerty.

Koncerty:

 • Mikulov, Amfiteátr dne 17. 06. 2017
 • České Budějovice, Náplavka dne 30. 06. 2017
 • Plzeň, Amfiteátr Lochotín dne 15. 09. 2017
 • + nově přidaný Elán Unplugged akustický koncert na Zámku Loučeň, 6. 07. 2017

Elán je slovenská (československá) nejúspěšnější pop-rocková hudební skupina, v čele s baskytaristou a zpěvákem Jožo Rážem. Čtyřikrát po sobě, v letech 1984 až 1987 získala československého Zlatého slavíka v kategorii skupiny a osmkrát za sebou, v letech 1998 až 2005, vyhráli slovenského Zlatého slavíka. Sám Jožo Ráž má dva Zlaté slavíky jako zpěvák za roky 2000 a 2001. Mezi největší hity skupiny patří písně Kaskadér, Človečina, Nie sme zlí, Neviem byť sám, Kočka, Zaľúbil sa chlapec, Voda čo ma drží nad vodou a další. Více na www.elan.cz.

FOTO: Jano Taufer

POZOR!!! Já pro Vás nyní mám v soutěži 5 vstupenek, které mohou být Vaše!

Jak soutěžit?

 1. Dejte “like” FB profilu Cool Brno Blog
 2. Napište mi, KOLIKÁTÉ VÝROČÍ SLAVÍ ALBUM HODINA SLOVENČINY? Odpovědi mi pište buď do zpráv, na FB Cool Brno Blog, nebo na email info@coolbrnoblog.cz
  Hodně štěstí!

  ODKAZ: ELÁN OPEN AIR 2017 ČESKÁ REPUBLIKA / událost na facebooku
  ODKAZ: ELÁN OPEN AIR 2017 ČESKÁ REPUBLIKA / předprodej vstupenek
  ODKAZ: ELÁN OPEN AIR 2017 ČESKÁ REPUBLIKA / web