Recenze: Samoopalováky ST. Moriz

Kůže bílá, jako stěna? Tak to rozhodně moc nemusím…:) Ale co si budeme povídat, po uplynulé zimě naše pleť nemá přirozeně zrovna nejhezčí barvu. Solárkům se vyhýbám, vystavovat se dlouhodobě sluníčku taky není úplně nejdravější, a proto jsou skvělým řešením „samoopalováky“. A právě dnes mám pro Vás recenzi vynikajících samoopalovacích přípravků St. Moriz z parfumerie FAnn! Stojí rozhodně za pozornost…:)

Samoopalovací přípravky jsou šetrným, pohodlným a naprosto zdravým řešením, pokud chceme, aby naše pokožka měla hezkou, opálenou barvu. Přirozeně snědý tón pleti si díky samoopalovákům vykouzlíme raz dva a zcela bez nežádoucích účinků pro naši pleť. Jak už asi sami dobře víte – v dnešní době se považuje přílišné vystavování se sluníčku, bez ochranného krému, za úplný risk – pokožka díky slunečním paprskům více stráne, dehydratuje se, vytváří se pigmentové skvrny a hlavně, jsme mnohem více ohrožení vznikem rakoviny kůže.

Další variantou, jak získat opálení, mohou být solária, na jejichž zdravotní nezávadnost se názory různí – já ovšem zastávám ten, že solárka zdravá prostě nejsou. Kůže je jejich působením navíc hodně dehydratovaná a vypadá – „staře“.

Proto nedám dopustit právě na samoopalováky. Několik na trhu jsem jich už vyzkoušela – nyní jsem nově testovala ty od značky St. Moriz. A jsou vynikající – mají všechny pozitivní vlastnosti, které mají samoopalováky mít.

Mám proto pro Vás recenzi – jak jsem s aplikací a hlavně s opálením od samoopalováku St. Moriz spokojená. Testovala jsem odstín „Medium“ – je ideální volbou na absolutně neopálenou pokožku (což jsem měla i já). Fajn je i verze s postupným účinkem – díky obsaženému bronzeru tato pěna dodá Vaší pokožce okamžitě krásnou barvu a navíc, další opálení se vytváří postupně. Večer pak stačí osprchovat – smyjete bronzer a ve výsledku zůstane krásné opálení.

První fotka – barva mých nohou před aplikací – děsivě bílá:)

Vynikající věc je rukavička, kterou si můžete k těmto přípravkům také koupit – samoopalovací pěna se s ní perfektně nanáší a hlavně, ochrání Vás před nehezky obarvenými dlaněmi.

Pěna má lehounkou texturu, tmavé zabarvení a výborně se roztírá – což je pro mě u samoopalováků hodně důležité. Jen tak můžete přípravek rovnoměrně rozetřít a vyhnete se tak nehezkým flekům.

Na samoopalovácích St. Moriz oceňuji hlavně jejich vynikající roztírání – opravdu to jde lehounce a snadno. Super je i příjemná vůně, rozhodně se nemusíte bát obvyklého zápachu, které některé samoopalováky mají.

Tady je vidět rozdíl bezprostředně po aplikaci – samoopalovák jsem nanesla pouze na jednu nohu – levou, na pravou ne.  Na levé noze je vidět již hned po nanesení snědé, lehké opálení.

Po cca 10 minutách je opálení na levé noze ještě o něco tmavší.

Za mě rozhodně vynikající produkt. Opálení má hezkou, přirozenou barvu, bez nežádoucích fleků, které některé samoopalováky také vytváří. Hezké opálení vydrží v závislosti na četnosti sprchování i tři dny. Můžete aplikovat tak často, jak chcete – tím si utváříte intenzitu opálení.

Samoopalovací produkty St. Moriz koupíte v parfumeriích FAnn, nebo přes eshop FAnnu – viz odkaz níže.

ODKAZ: PARFUMERIE FANN / web, eshop
ODKAZ: PARFUMERIE FANN / facebook