Soutěž o voucher v hodnotě 2500,- na nákup na Notino.cz, nebo v kamenné prodejně Notina!

Jak jsem vás tu nedávno informovala, v Brně se otevřel zbrusu nový obchod Notino – najdete ho na České v centru a holky, pro nás je to tady doslova ráj! Tak obrovský výběr pečující i dekorativní kosmetiky, parfémů, ale i dalších beauty vychytávek na jednom místě v Brně rozhodně jinde nenajdete. A protože vám, čtenářům mého blogu chceme udělat radost – právě i k příležitosti otevření nového obchodu Notina v Brně, připravili jsme pro vás soutěž o voucher v hodnotě 2500,-! Voucher můžete uplatnit na cokoliv ze sortimentu Notina – a to jak v kamenných prodejnách, tak i na eshopu. Soutěž probíha POUZE na Instagramu @misasalacova – tak tam mrkněte a zapojte se!

O zbrusu novém obchodě Notino jsem vám na blogu už psala – můj článek najdete ZDE. Ovšem, tento krásný obchod si rozhodně zaslouží víc pozornosti, protože tak skvělou nabídku kosmetiky, parfémů, dekorativních produktů…opravdu jen tak někde nenajdete. Už jste se do obchodu Notino v Brně na České zastavili? Za sebe vám to rozhodně vřele doporučuji!

Tento brněnský obchod je vůbec největší kamennou prodejnou Notina, potěší vás skutečně velice široký sortiment, a to až 250 značek! Jedná se o šestou parfumerii Notina na území ČR a také vůbec největší! Mimochodem, je to i vůbec největší parfumerie v rámci ČR! Takže, holky, na návštěvu této prodejny si určitě vyčleňte víc času, protože se vám odtud nebude chtít odcházet… :)

Na ploše 850 m² si můžete vybírat oblíbené produkty od celé řady exkluzivních značek, mezi které rozhodně patří Dior, Lancôme, MAC, Kérastase, Estée Lauder, Chloé, Burberry a stovky dalších.

I tato prodejna, samozřejmě i coby všechny ostatní kamenné obchody Notino, je také výdejnou eshopu Notino.cz. Navíc, můžete si zde objednat jakýkoliv produkt z internetové nabídky a nechat si jej zdarma poslat až domů.

Mimo to, pro vás, zákaznice, tu jsou k využití i opravdu zajímavé služby! Můžete se nechat hýčkat, najdete svůj vysněný parfém, nebo zjistíte, jaká barva rtěnky by vám mohla slušet… To zní skvěle, že?

Stavte se třeba do Studia Lancome, které je součástí prodejny! Právě v tomto studiu si pro vás exkluzivní značka Lancome připravila prostřednictvím inovativních technologií několik “vychytávek” – zjistíte třeba správný typ make-upu, přesně podle typu vaší pleti.

V novém obchodě Notina  najdete i velmi široký výběr dekorativní kosmetiky značky MAC –  v MAC Studiu.

Vyzkoušejte zde i “Airparfum” – jedná se o speciální přístroj, který vám na základěv preferencí vonných složek dokáže vybrat vůni – přesně na míru!

Značka VICHY zde nabízí i samoobslužnou diagnostiku pleti SKINCONSULT AI, můžete tak zjistit typ vaší pokožky. 

Až tu budete, otestujte i virtuální zrcadlo modifikace! Pomocí speciální aplikace můžete zjistit, jaký typ rtěnky vám bude slušet, jaký make-up vybrat… Ovládáte buď přímo přes váš mobilní telefon, nebo přes tablet na prodejně.

Ke zmiňované soutěži – kterou jsme pro vás s Notinem připravili právě při příležitosti otevření nového Notino obchodu na České!

Jeden z vás může vyhrát poukaz v hodnotě 2500,- na nákup čehokoliv z nabídky a sortimentu Notina! Voucher můžete uplatnit jak v kterékoliv kamenné prodejně, tak i na eshopu.

Soutěž běží na Instagramu @misasalacova – mrkněte a zapojte se! Taková výhra, věřím, by potěšila každého z vás! ;)