SOUTĚŽ o set luxusní tělové kosmetiky CÔTE D’AZUR značky ORIBE!

Milé dámy, mám pro vás další jedinečnou soutěž, která vám rozhodně udělá radost! Jedna z vás může vyhrát čtyři luxusní produkty pro péči o tělo od značky ORIBE, v celkové hodnotě 5850,-. Kosmetika ORIBE je opravdu úžasná, božsky voní a celkově je pro pokožku i vlasy velmi přínosná. Soutěž běží na Facebooku Cool Brno Blog pod tímto příspěvkem – zapojte se!
Víc informací k výhře pak najdete v následujícím článku.

Kosmetické produkty značky ORIBE používám už pár let a mohu potvrdit, že takto kosmetika je opravdu skvělá, zcela jiná a hlavně, nesmírně účinná a efektivní.
Značka ORIBE nabízí primárně vlasovou kosmetiku, vysoce kvalitní a s perfektním složením. Ovšem, úžasná je i kosmetika pro péči o pokožku těla.

A právě tyto produkty můžete vyhrát i v mé soutěži! Výherkyně získá luxusní set čtyř produktů z tělové péče CÔTE D’AZUR, v celkové hodnotě 5850,-! Sama jsem několik z těchto produktů vyzkoušela a potvrzuji, že jsou opravdu skvělé. A hlavně, také naprosto nádherně voní – vůně kosmetiky ORIBE jsou zcela charakteristické, podmanivé a není těžké si je zamilovat. Věřím, že se vám také budou líbit!

Zpátky k produktům, které muže jedna z vás vyhrát!

Set pro výherkyni z tělové péče CÔTE D’AZUR bude obsahovat:

  • Jemný sprchový gel – obsahuje směs olejů ze sladké mandle, mokřadky, brutnáku lékařského, sójový olej a směs vitamínů B, E, K. Pokožku intenzivně vyživuje, hydratuje a celkově zjemňuje.
  • Tělový peeling – obsahuje směs olejů ze sladké mandle, mokřadky, brutnáku lékařského, bambucké máslo a také směs z diamantového pudru a cukru – tato směs má abrazivní účinek a zbavuje pokožku odumřelých částeček kůže a nečistot. Zanechává pleť dokonale jemnou.
  • Hydratační tělový krém – obsahuje směs olejů ze sladké mandle, mokřadky, brutnáku lékařského, bambucké máslo a olivový olej, který je bohatý na antioxidanty, chrání pokožku před volnými radikály a oxidací. Pokožku intenzivně hydratuje, vyživuje, zanechává ji hedvábně hladkou a jemnou.
  • Vyživující krém na ruce – luxusní krém na ruce a s nádhernou vůní, obsahuje směs olejů ze sladké mandle, mokřadky, brutnáku lékařského, bambucké máslo a šťávu z listu aloe vera. Pokožku hydratuje, působí na suchou, popraskanou kůži, rychle se vstřebává.

Set těchto luxusních produktů může být váš!

JAK SOUTĚŽIT?

Soutěž probíhá na Facebooku blogu Cool Brno Blog – pod tímto odkazem.

Pravidla soutěže:

  1. like soutěžnímu příspěvku na Facebooku Cool Brno Blog
  2. sledujte profily @coolbrnoblog a @oribeczsk
  3. do komentářů pod příspěvek napište, koho by tato soutěž mohla také zajímat

SOUTĚŽ vyhlásím v úterý 1. června, výherce kontaktuji do zpráv!

 

Kde v Brně produkty Oribe koupíte? V několika kadeřnických salonech:

NA STEJNÉ VLNĚ

SALON ANDREA MEDKOVÁ

KATEŘINA STŘÍHÁ VLASY

SALON MINT

ODKAZ: ORIBE / web
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – facebook
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – instagram