Soutěž o luxusní dárkovou sadu produktů ORIBE v hodnotě 7160,-!

Mám pro vás opravdu výjimečnou soutěž, a to o luxusní dárkový set skvělých produktů pro vlasovou péči a péči o tělo značky ORIBE! A věřte, tato kosmetika je pro vlasy absolutní TOP, to potvrzuji z vlastní zkušenosti! Víc k soutěži v následujícím článku… ;)

S vlasovou kosmetikou americké značky ORIBE jsem se seznámila letos na jaře a řeknu vám, ty produkty mě doslova nadchly! Vlasy po nich vypadají dokonale, přirozeně a hlavně, zdravě.

Kosmetiku ORIBE jsem vám na blogu již představila ve svých recenzích – více ZDE. A dnes mám pro vás jedinečnou možnost se s touto značku a výjimečnými přípravky blíže seznámit – a to právě díky této soutěži! Co přesně můžete vyhrát?

České zastoupení značky ORIBE vám, čtenářům mého blogu, věnuje do soutěže luxusní dárkový set v hodnotě 7160,-
Tento dárkový set obsahuje 12 produktů ORIBE v cestovním balení.

Dárkový set obsahuje nejoblíbenější produkty značky Oribe, najdete zde produkty vlasové péče a stylingu, produkty péče o tělo, ruce a rty, vše protkané typickou vůní značky Côte d’Azur. Z vlasové péče a stylingu se můžete těšit na šampon a kondicionér z řady Signature, vhodný na všechny typy vlasů, hydratační krém Supershine pro krásný lesk, suchý šampon z řady Gold Lust, neviditelný sprej pro objem a texturu Dry Texturizing Spray, lak na vlasy se střední fixací Superfine, sprej Royal Blowout Heat Styling Spray pro vytvoření dokonalé foukané a sprej Mystify pro jednoduchou obnovu účesu z předchozího dne. Dále pak v setu najdete vyživující krém na ruce, tuhé mýdlo, které vytváří bohatou pěnu a jemně čistí pokožku celého těla a hydratační balzám na rty Balmessence. Posledním produktem je ozdobná gumička do vlasů Oribe.

A nyní k soutěži – JAK SOUTĚŽIT?

Soutěž probíhá na Facebooku blogu Cool Brno Blog – pod tímto odkazem.

Pravidla soutěže:

  1. like soutěžnímu příspěvku na Facebooku Cool Brno Blog
  2. sledujte profily @coolbrnoblog a @oribeczsk
  3. do komentářů pod příspěvek napište, koho by tato soutěž mohla také zajímat

SOUTĚŽ vyhlásím v sobotu 21. prosince.

Kde v Brně produkty Oribe koupíte? V několika kadeřnických salonech – například v Mimaxiv, Beauty Baru, Salonu Davida Škaroupka, Salonu Kateřina stříhá vlasy a Salonu Mint.

ODKAZ: ORIBE / web
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – facebook
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – instagram